
| Karoser tipi nedir, MG TD Midget? | Roadster, 2 Kapı, 2 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, MG TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 10.6 Lt/100 km 22.2 US mpg 26.6 UK mpg 9.4 km/Lt |
| Araç ne kadar hızlıdır, 1949 TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 126 km/saat | 78.29 mph 0-60 mph: 18.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, MG TD Midget Roadster 1949 1.25 (54 Hp)? | 54 bg, 87 Nm 64.17 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, MG TD Midget Roadster 1949 1.25 (54 Hp)? | 1.3 Lt 1250 cm3 76.28 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1949 MG 1.25 (54 Hp)? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, MG TD Midget Roadster 1949 1.25 (54 Hp)? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1949 MG TD Midget Roadster? | 3683 mm 145 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1949 MG TD Midget Roadster? | 1489 mm 58.62 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 1949 MG TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 835 Kg 1840.86 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 1949 MG TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 4, manuel şanzıman |
| Marka | MG |
|---|---|
| Model | TD Midget |
| Nesil | TD Midget |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.25 (54 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Kasım, 1949 yıl |
| Son üretim yılı | Ağustos, 1953 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Roadster |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Ortalama yakıt tüketimi | 10.6 Lt/100 km
22.2 US mpg 26.6 UK mpg 9.4 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 18.2 saniye |
| Maksimum sürat | 126 km/saat 78.29 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 15.5 Kg/bg, 64.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 9.6 Kg/Nm, 104.2 Nm/ton |
| Güç | 54 bg @ 5200 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 43.2 bg/Lt |
| Tork | 87 Nm @ 2600 dev/dak 64.17 lb.-ft. @ 2600 dev/dak |
| Maksimum motor hızı | 5500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | XPAG |
| Motor hacmi | 1250 cm3 76.28 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 66.5 mm 2.62 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 7.25:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Karbüratör |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | OHV |
| Motor yağı kapasitesi | 5.1 Lt 5.39 US qt | 4.49 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Ağırlık | 835 Kg 1840.86 lbs. |
|---|---|
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Uzunluk | 3683 mm 145 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1489 mm 58.62 in. |
| Yükseklik | 1346 mm 52.99 in. |
| Dingil Mesafesi | 2388 mm 94.02 in. |
| Ön tekerlek izi | 1203 mm 47.36 in. |
| Arka tekerlek izi | 1270 mm 50 in. |
| Yerden yükseklik | 152 mm 5.98 in. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Salıncak |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Yay |
| Ön frenler | Kampana, 228.6 mm |
| Arka frenler | Kampana, 228.6 mm |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |