
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, MG TD Midget? | Roadster, 2 drzwi, 2 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, MG TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 10.6 l/100 km 22.2 US mpg 26.6 UK mpg 9.4 km/l |
| Jak szybki jest pojazd, 1949 TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 126 km/h | 78.29 mph 0-60 mph: 18.2 s |
| Jaką ma moc silnik, MG TD Midget Roadster 1949 1.25 (54 Hp)? | 54 KM, 87 Nm 64.17 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, MG TD Midget Roadster 1949 1.25 (54 Hp)? | 1.3 l 1250 cm3 76.28 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1949 MG 1.25 (54 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, MG TD Midget Roadster 1949 1.25 (54 Hp)? | Napęd na tylne koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1949 MG TD Midget Roadster? | 3683 mm 145 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1949 MG TD Midget Roadster? | 1489 mm 58.62 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 1949 MG TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 835 kg 1840.86 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 1949 MG TD Midget 1.25 (54 Hp)? | 4, ręczna skrzynia biegów |
| Marka | MG |
|---|---|
| Model | TD Midget |
| Generacja | TD Midget |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.25 (54 KM) |
| Początek produkcji | Listopad, 1949 r |
| Koniec produkcji | Sierpień, 1953 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Roadster |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 10.6 l/100 km
22.2 US mpg 26.6 UK mpg 9.4 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph | 18.2 s |
| Prędkość maksymalna | 126 km/h 78.29 mph |
| Stosunek masy do mocy | 15.5 kg/KM, 64.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 9.6 kg/Nm, 104.2 Nm/tonę |
| Moc | 54 KM @ 5200 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 43.2 KM/l |
| Moment obrotowy | 87 Nm @ 2600 obr./min. 64.17 lb.-ft. @ 2600 obr./min. |
| Maksymalną prędkość obrotową silnika | 5500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | XPAG |
| Pojemność silnika | 1250 cm3 76.28 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 66.5 mm 2.62 in. |
| Skok tłoka | 90 mm 3.54 in. |
| Stopień sprężania | 7.25:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 2 |
| Układ wtrysku paliwa | Gaźnik |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | OHV |
| Ilość oleju w silniku | 5.1 l 5.39 US qt | 4.49 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Masa własna | 835 kg 1840.86 lbs. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 50 l 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Długość | 3683 mm 145 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1489 mm 58.62 in. |
| Wysokość | 1346 mm 52.99 in. |
| Rozstaw osi | 2388 mm 94.02 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1203 mm 47.36 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1270 mm 50 in. |
| Prześwit | 152 mm 5.98 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 4 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne zawieszenie sprężyny śrubowej, wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Sztywne mosty Zawieszenie, resory |
| Hamulce przednie | Bębnowe, 228.6 mm |
| Hamulce tylne | Bębnowe , 228.6 mm |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |