
| Karoser tipi nedir, Enovate ME5? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 4.9 Lt/100 km 48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 116-155 km 72.08 - 96.31 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 14.9 kWh/100 km 23.98 kWh/100 mi 141 MPGe 6.7 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2021 ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 8.9 saniye 0-60 mph: 8.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Enovate ME5 SUV, Crossover 2021 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 204 bg, 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Enovate ME5 SUV, Crossover 2021 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 1.5 Lt 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2021 Enovate 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Enovate ME5 SUV, Crossover 2021 1.5 (204 Hp) Range Extender? | Arkadan İtiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2021 Enovate ME5 SUV, Crossover? | 4580 mm 180.31 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2021 Enovate ME5 SUV, Crossover? | 1915 mm 75.39 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2021 Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 1940 Kg 4276.97 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2021 Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 2350 Kg 5180.86 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2021 Enovate ME5 SUV, Crossover? | 331 - 1194 Lt 11.69 - 42.17 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2021 Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Enovate |
|---|---|
| Model | ME5 |
| Nesil | ME5 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 (204 bg) Range Extender |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2021 yıl |
| Son üretim yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Ortalama yakıt tüketimi | 4.9 Lt/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.5 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| 100 km/saat - 0 | 33.9 m |
| Ağırlık/güç oranı | 9.5 Kg/bg, 105.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.3 Kg/Nm, 159.8 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 30.6 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 116-155 km 72.08 - 96.31 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 14.9 kWh/100 km
23.98 kWh/100 mi 141 MPGe 6.7 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ220XS001 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 204 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Güç | 98 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 65.4 bg/Lt |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DAM15KE |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC |
| Ağırlık | 1940 Kg 4276.97 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2350 Kg 5180.86 lbs. |
| Azami yük | 410 Kg 903.9 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 331 Lt 11.69 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1194 Lt 42.17 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 42 Lt 11.1 US gal | 9.24 UK gal |
| Uzunluk | 4580 mm 180.31 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1915 mm 75.39 in. |
| Yükseklik | 1635 mm 64.37 in. |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm 108.27 in. |
| Ön tekerlek izi | 1628 mm 64.09 in. |
| Arka tekerlek izi | 1664 mm 65.51 in. |
| Yaklaşım açısı | 17° |
| Kalkış açısı | 25° |
| Aktarma mimarisi | İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R18; 245/45 R20; 245/40 R21 |
| Jant Boyutu | 18; 20; 21 |