
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Enovate ME5? | SUV, Crossover , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 4.9 l/100 km 48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 116-155 km 72.08 - 96.31 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 14.9 kWh/100 km 23.98 kWh/100 mi 141 MPGe 6.7 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2021 ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 160 km/h | 99.42 mph 0-100 km/h: 8.9 s 0-60 mph: 8.5 s |
| Jaką ma moc silnik, Enovate ME5 SUV, Crossover 2021 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 204 KM, 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Enovate ME5 SUV, Crossover 2021 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 1.5 l 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2021 Enovate 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Enovate ME5 SUV, Crossover 2021 1.5 (204 Hp) Range Extender? | Napęd na tylne koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2021 Enovate ME5 SUV, Crossover ? | 4580 mm 180.31 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2021 Enovate ME5 SUV, Crossover ? | 1915 mm 75.39 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2021 Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 1940 kg 4276.97 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2021 Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 2350 kg 5180.86 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2021 Enovate ME5 SUV, Crossover ? | 331 - 1194 l 11.69 - 42.17 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2021 Enovate ME5 1.5 (204 Hp) Range Extender? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Enovate |
|---|---|
| Model | ME5 |
| Generacja | ME5 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 (204 KM) Range Extender |
| Początek produkcji | Lipiec, 2021 r |
| Koniec produkcji | 2024 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV, Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 4.9 l/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.5 s |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| 100 km/h - 0 | 33.9 m |
| Stosunek masy do mocy | 9.5 kg/KM, 105.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.3 kg/Nm, 159.8 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 30.6 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 116-155 km 72.08 - 96.31 mi |
| Średnie zużycie energii | 14.9 kWh/100 km
23.98 kWh/100 mi 141 MPGe 6.7 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ220XS001 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 204 KM |
| Moment obrotowy systemu | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Moc | 98 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 65.4 KM/l |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | DAM15KE |
| Pojemność silnika | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Masa własna | 1940 kg 4276.97 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2350 kg 5180.86 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 410 kg 903.9 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 331 l 11.69 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1194 l 42.17 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 42 l 11.1 US gal | 9.24 UK gal |
| Długość | 4580 mm 180.31 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1915 mm 75.39 in. |
| Wysokość | 1635 mm 64.37 in. |
| Rozstaw osi | 2750 mm 108.27 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1628 mm 64.09 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1664 mm 65.51 in. |
| Kąt natarcia | 17° |
| Kąt zejścia | 25° |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/55 R18; 245/45 R20; 245/40 R21 |
| Rozmiar felg | 18; 20; 21 |