
| Hvilken type er karosseriet, XPENG GX? | SUV, 5 dører, 6 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, XPENG GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 6.19 l/100 km 38 US mpg 45.6 UK mpg 16.2 km/l |
| Hor langt går bilen bare på strøm, 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 430 km 267.19 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, XPENG GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 16.8 kWh/100 km 27.04 kWh/100 mi 125 MPGe 6 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 200 km/t | 124.27 mph |
| Hva er motorens effekt, XPENG GX SUV 2026 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 503 hk, 695 Hm 512.61 lb.-ft. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2026 XPENG 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, XPENG GX SUV 2026 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | Firehjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. To elektriske motorer driver for- og bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 XPENG GX SUV? | 5265 mm 207.28 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 XPENG GX SUV? | 1999 mm 78.7 in. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 XPENG GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | XPENG |
| modell | GX |
| Generasjon | GX |
| Modifikasjon (motor) | 1.5T 63.3 kWh (503 hk) 4WD Extended Range Electric |
| Første år av produksjon | Mars, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 6 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring (WLTC) | 6.19 l/100 km
38 US mpg 45.6 UK mpg 16.2 km/l |
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
| Maksimal hastighet | 200 km/t 124.27 mph |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 63.3 kWh |
| Batterispenning | 800 V |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 430 km 267.19 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 16.8 kWh/100 km
27.04 kWh/100 mi 125 MPGe 6 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 218 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 230 Hm 169.64 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | YS230XY01G01X |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Asynkron |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 285 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 465 Hm 342.97 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | TZ230XY01G01X |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 503 hk |
| System dreiemoment | 695 Hm 512.61 lb.-ft. |
| Intern forbrenningsmotor | |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | DAM15NTE |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Drivstofftank | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5265 mm 207.28 in. |
| Bredde | 1999 mm 78.7 in. |
| Høyde | 1800 mm 70.87 in. |
| Akselavstand | 3115 mm 122.64 in. |
| Minimal snu diamenter | 10.8 m 35.43 ft. |
| vading dybde | 700 mm 27.56 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver bare generatoren, uten mekanisk tilkobling til stasjonen. To elektriske motorer driver for- og bakhjulene. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | Frontdekk: 265/45 R21; 265/40 R22 Bakdekk: 265/45 R21; 285/40 R22 |
| Felgstørrese | Frontfelger: 21; 22 Bakfelger: 21; 22 |