
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, XPENG GX? | SUV, 5 drzwi, 6 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, XPENG GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 6.19 l/100 km 38 US mpg 45.6 UK mpg 16.2 km/l |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 430 km 267.19 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, XPENG GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 16.8 kWh/100 km 27.04 kWh/100 mi 125 MPGe 6 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 200 km/h | 124.27 mph |
| Jaką ma moc silnik, XPENG GX SUV 2026 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 503 KM, 695 Nm 512.61 lb.-ft. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 XPENG 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, XPENG GX SUV 2026 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 XPENG GX SUV? | 5265 mm 207.28 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 XPENG GX SUV? | 1999 mm 78.7 in. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 XPENG GX 1.5T 63.3 kWh (503 Hp) 4WD Extended Range Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | XPENG |
| Model | GX |
| Generacja | GX |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5T 63.3 kWh (503 KM) 4WD Extended Range Electric |
| Początek produkcji | Marsz, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 6 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (WLTC) | 6.19 l/100 km
38 US mpg 45.6 UK mpg 16.2 km/l |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h 124.27 mph |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 63.3 kWh |
| Napięcie baterii | 800 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (CLTC) | 430 km 267.19 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 16.8 kWh/100 km
27.04 kWh/100 mi 125 MPGe 6 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 218 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | YS230XY01G01X |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Asynchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 285 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 465 Nm 342.97 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ230XY01G01X |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 503 KM |
| Moment obrotowy systemu | 695 Nm 512.61 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | DAM15NTE |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 5265 mm 207.28 in. |
| Szerokość | 1999 mm 78.7 in. |
| Wysokość | 1800 mm 70.87 in. |
| Rozstaw osi | 3115 mm 122.64 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.8 m 35.43 ft. |
| głębokość brodzenia | 700 mm 27.56 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch jedynie generator, bez mechanicznego łącza z przekładnią. Silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie i tylne koła. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 265/45 R21; 265/40 R22 Tylne opony: 265/45 R21; 285/40 R22 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 21; 22 Tylne felgi: 21; 22 |