
| Hvilken type er karosseriet, XPENG GX? | SUV, 5 dører, 6 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 750 km 466.03 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, XPENG GX 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 16.3 kWh/100 km 26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2026 GX 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 200 km/t | 124.27 mph |
| Hva er motorens effekt, XPENG GX SUV 2026 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 585 hk, 695 Hm 512.61 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, XPENG GX SUV 2026 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | Firehjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 XPENG GX SUV? | 5265 mm 207.28 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 XPENG GX SUV? | 1999 mm 78.7 in. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 XPENG GX 110 kWh (585 Hp) 4WD Electric? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | XPENG |
| modell | GX |
| Generasjon | GX |
| Modifikasjon (motor) | 110 kWh (585 hk) 4WD Electric |
| Første år av produksjon | Mars, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 6 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Maksimal hastighet | 200 km/t 124.27 mph |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 110 kWh |
| Batterispenning | 800 V |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (CLTC) | 750 km 466.03 mi |
| Energiforbruk (CLTC) | 16.3 kWh/100 km
26.23 kWh/100 mi 128 MPGe 6.1 km/kWh 3.8 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 218 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 230 Hm 169.64 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | YS230XY01G01X |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Asynkron |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 367 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 465 Hm 342.97 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | TZ230XY01G01X |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 585 hk |
| System dreiemoment | 695 Hm 512.61 lb.-ft. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5265 mm 207.28 in. |
| Bredde | 1999 mm 78.7 in. |
| Høyde | 1800 mm 70.87 in. |
| Akselavstand | 3115 mm 122.64 in. |
| Minimal snu diamenter | 10.8 m 35.43 ft. |
| vading dybde | 700 mm 27.56 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | Frontdekk: 265/45 R21; 265/40 R22 Bakdekk: 265/45 R21; 285/40 R22 |
| Felgstørrese | Frontfelger: 21; 22 Bakfelger: 21; 22 |