
| Hvilken type er karosseriet, MG M9 EV? | Minivan, 5 dører, 7 seter |
|---|---|
| Hor langt går bilen bare på strøm, 90 kWh (245 Hp)? | 430-435 km 267.19 - 270.3 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 21.8 kWh/100 km 35.08 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2024 M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 180 km/t | 111.85 mph |
| Hva er motorens effekt, MG M9 Minivan 2024 90 kWh (245 Hp)? | 245 hk, 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Hva er drivverket, MG M9 EV Minivan 2024 90 kWh (245 Hp)? | Forhjulstrekk . BEV (Elektrisk kjøretøy). En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2024 MG M9 Minivan? | 5270 mm 207.48 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2024 MG M9 Minivan? | 2000 mm 78.74 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2024 MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 2410-2535 kg 5313.14 - 5588.72 lbs. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2024 MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 1, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | MG |
| modell | M9 |
| Generasjon | M9 EV |
| Modifikasjon (motor) | 90 kWh (245 hk) |
| Første år av produksjon | Mars, 2024 år |
| Arkitektur av drivlinjen | BEV (Elektrisk kjøretøy) |
| Karosserityper | Minivan |
| Antall seter | 7 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Elektrisitet |
| Maksimal hastighet | 180 km/t 111.85 mph |
| Motsvarighet vekt/effekt | 9.8 kg/hk, 101.7 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 6.9 kg/Hm, 145.2 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 90 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litium-nikkel mangan koboltoksid (Li-NMC) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde (WLTP) | 430-435 km 267.19 - 270.3 mi |
| Energiforbruk (WLTP) | 21.8 kWh/100 km
35.08 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 245 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Forakselen, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 245 hk |
| System dreiemoment | 350 Hm 258.15 lb.-ft. |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2410-2535 kg 5313.14 - 5588.72 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5270 mm 207.48 in. |
| Bredde | 2000 mm 78.74 in. |
| Høyde | 1840 mm 72.44 in. |
| Akselavstand | 3200 mm 125.98 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | En elektrisk motor driver forhjulene. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 1 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng |
| frambremser | disc |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 235/55 R19 |
| Felgstørrese | 19 |