
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, MG M9 EV? | Minivan , 5 drzwi, 7 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 90 kWh (245 Hp)? | 430-435 km 267.19 - 270.3 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 21.8 kWh/100 km 35.08 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2024 M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 180 km/h | 111.85 mph |
| Jaką ma moc silnik, MG M9 Minivan 2024 90 kWh (245 Hp)? | 245 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, MG M9 EV Minivan 2024 90 kWh (245 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2024 MG M9 Minivan ? | 5270 mm 207.48 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2024 MG M9 Minivan ? | 2000 mm 78.74 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2024 MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 2410-2535 kg 5313.14 - 5588.72 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2024 MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | MG |
| Model | M9 |
| Generacja | M9 EV |
| Modyfikacja (Silnik) | 90 kWh (245 KM) |
| Początek produkcji | Marsz, 2024 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | elektryczność |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9.8 kg/KM, 101.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.9 kg/Nm, 145.2 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 90 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 430-435 km 267.19 - 270.3 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 21.8 kWh/100 km
35.08 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 245 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 245 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2410-2535 kg 5313.14 - 5588.72 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5270 mm 207.48 in. |
| Szerokość | 2000 mm 78.74 in. |
| Wysokość | 1840 mm 72.44 in. |
| Rozstaw osi | 3200 mm 125.98 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/55 R19 |
| Rozmiar felg | 19 |