
| Karoser tipi nedir, MG M9 EV? | Minibüs, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 90 kWh (245 Hp)? | 430-435 km 267.19 - 270.3 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 21.8 kWh/100 km 35.08 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 180 km/saat | 111.85 mph |
| Motor gücü ne kadar, MG M9 Minibüs 2024 90 kWh (245 Hp)? | 245 bg, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, MG M9 EV Minibüs 2024 90 kWh (245 Hp)? | Önden çekiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 MG M9 Minibüs? | 5270 mm 207.48 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 MG M9 Minibüs? | 2000 mm 78.74 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 2410-2535 Kg 5313.14 - 5588.72 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 MG M9 EV 90 kWh (245 Hp)? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | MG |
| Model | M9 |
| Nesil | M9 EV |
| Modifikasyonu (Motor) | 90 kWh (245 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 9.8 Kg/bg, 101.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.9 Kg/Nm, 145.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 90 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 430-435 km 267.19 - 270.3 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 21.8 kWh/100 km
35.08 kWh/100 mi 96 MPGe 4.6 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 245 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 245 bg |
| Sistem tork | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2410-2535 Kg 5313.14 - 5588.72 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5270 mm 207.48 in. |
| Genişlik | 2000 mm 78.74 in. |
| Yükseklik | 1840 mm 72.44 in. |
| Dingil Mesafesi | 3200 mm 125.98 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Disk |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R19 |
| Jant Boyutu | 19 |