
| Hvilken type er karosseriet, Chery Fulwin A9L? | Sedan, 4 dører, 4-5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 0.52-4.85 l/100 km 452.3 - 48.5 US mpg 543.2 - 58.2 UK mpg 192.3 - 20.6 km/l |
| Hvor øko er bilen, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | China VIb |
| Hor langt går bilen bare på strøm, CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 193-260 km 119.92 - 161.56 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 17 kWh/100 km 27.36 kWh/100 mi 123 MPGe 5.9 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2025 Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 180 km/t | 111.85 mph 0-100 km/t: 7.9 sek 0-60 mph: 7.5 sek |
| Hva er motorens effekt, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 374 hk, 530 Hm 390.91 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2025 Chery CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | Forhjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren og den elektriske motoren driver forhjulene på kjøretøyet. Det er en muligheten til å jobbe i full elektrisk eller blandet modus. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 5018 mm 197.56 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 1965 mm 77.36 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2085 kg 4596.64 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2540 kg 5599.74 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 405 l 14.3 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | automatisk girkasse DHT Pro |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Chery |
| modell | Fulwin A9L |
| Generasjon | Fulwin A9L |
| Modifikasjon (motor) | CD-M 1.5T (374 hk) Plug-in Hybrid DHT Pro |
| Første år av produksjon | Juli, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | Sedan |
| Antall seter | 4-5 |
| Antall dører | 4 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 0.52-4.85 l/100 km
452.3 - 48.5 US mpg 543.2 - 58.2 UK mpg 192.3 - 20.6 km/l |
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 7.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 7.5 sek |
| Maksimal hastighet | 180 km/t 111.85 mph |
| Miljøklassifisering | China VIb |
| Motsvarighet vekt/effekt | 5.6 kg/hk, 179.4 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 3.9 kg/Hm, 254.2 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 33.68 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde | 193-260 km 119.92 - 161.56 mi |
| Energiforbruk | 17 kWh/100 km
27.36 kWh/100 mi 123 MPGe 5.9 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 217 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 310 Hm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | KPTZ220YMDA0 |
| Plassering av elektrisk motor | Integrert i girkassen |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 374 hk |
| System dreiemoment | 530 Hm 390.91 lb.-ft. |
| Intern forbrenningsmotor | |
| Motoreffekt | 156 hk @ 5200 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 104.1 hk/l |
| Dreiemoment | 220 Hm @ 2500 omdr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | Kunpeng SQRH4J15 |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Kompresjons grad | 15:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2085 kg 4596.64 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2540 kg 5599.74 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 455 kg 1003.1 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 405 l 14.3 cu. ft. |
| Drivstofftank | 67 l 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5018 mm 197.56 in. |
| Bredde | 1965 mm 77.36 in. |
| Høyde | 1500 mm 59.06 in. |
| Akselavstand | 3000 mm 118.11 in. |
| Sporvidde, foran | 1694 mm 66.69 in. |
| Sporvidde, baks | 1699 mm 66.89 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.23 |
| Minimal snu diamenter | 11.9 m 39.04 ft. |
| Angrepsvinkel | 13° |
| Utgangsvinkel | 15° |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren og den elektriske motoren driver forhjulene på kjøretøyet. Det er en muligheten til å jobbe i full elektrisk eller blandet modus. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | automatisk girkasse DHT Pro |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng , tverr stabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng, Tverrgående stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 245/50 R19; 245/45 R20 |
| Felgstørrese | 19; 20 |