
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Chery Fulwin A9L? | Sedan , 4 drzwi, 4-5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 0.52-4.85 l/100 km 452.3 - 48.5 US mpg 543.2 - 58.2 UK mpg 192.3 - 20.6 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | China VIb |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 193-260 km 119.92 - 161.56 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 17 kWh/100 km 27.36 kWh/100 mi 123 MPGe 5.9 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2025 Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 7.9 s 0-60 mph: 7.5 s |
| Jaką ma moc silnik, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 374 KM, 530 Nm 390.91 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2025 Chery CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | Napęd na przednie koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan ? | 5018 mm 197.56 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan ? | 1965 mm 77.36 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2085 kg 4596.64 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2540 kg 5599.74 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan ? | 405 l 14.3 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | automatyczna skrzynia biegów DHT Pro |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Fulwin A9L |
| Generacja | Fulwin A9L |
| Modyfikacja (Silnik) | CD-M 1.5T (374 KM) Plug-in Hybrid DHT Pro |
| Początek produkcji | Lipiec, 2025 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 4-5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany | 0.52-4.85 l/100 km
452.3 - 48.5 US mpg 543.2 - 58.2 UK mpg 192.3 - 20.6 km/l |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 7.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 7.9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 7.5 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Standard ekologiczny | China VIb |
| Stosunek masy do mocy | 5.6 kg/KM, 179.4 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3.9 kg/Nm, 254.2 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 33.68 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym | 193-260 km 119.92 - 161.56 mi |
| Średnie zużycie energii | 17 kWh/100 km
27.36 kWh/100 mi 123 MPGe 5.9 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 217 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | KPTZ220YMDA0 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Zintegrowany z przekładnią |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 374 KM |
| Moment obrotowy systemu | 530 Nm 390.91 lb.-ft. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 156 KM @ 5200 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 104.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm @ 2500 obr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | Kunpeng SQRH4J15 |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Stopień sprężania | 15:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2085 kg 4596.64 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2540 kg 5599.74 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 455 kg 1003.1 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 405 l 14.3 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 67 l 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 5018 mm 197.56 in. |
| Szerokość | 1965 mm 77.36 in. |
| Wysokość | 1500 mm 59.06 in. |
| Rozstaw osi | 3000 mm 118.11 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1694 mm 66.69 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1699 mm 66.89 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.23 |
| Minimalna średnica skrętu | 11.9 m 39.04 ft. |
| Kąt natarcia | 13° |
| Kąt zejścia | 15° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | automatyczna skrzynia biegów DHT Pro |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe, stabilizator poprzeczny |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 245/50 R19; 245/45 R20 |
| Rozmiar felg | 19; 20 |