
| Hvilken type er karosseriet, Chery Fulwin A9L? | Sedan, 4 dører, 4-5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 0.8-5.98 l/100 km 294 - 39.3 US mpg 353.1 - 47.2 UK mpg 125 - 16.7 km/l |
| Hvor øko er bilen, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | China VIb |
| Hor langt går bilen bare på strøm, CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 151-200 km 93.83 - 124.27 mi |
| Hvor mye er strømforbruket, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 20.6 kWh/100 km 33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2025 Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 180 km/t | 111.85 mph 0-100 km/t: 4.9 sek 0-60 mph: 4.7 sek |
| Hva er motorens effekt, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 639 hk, 854 Hm 629.88 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 1.5 l 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2025 Chery CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | Firehjulstrekk . PHEV (Plug-in elektrisk hybrid). Forbrenningsmotoren driver forhjulene, en elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. Det er en mulighet til å kjøre i full elektrisk eller blandet modus. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 5018 mm 197.56 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 1965 mm 77.36 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2230 kg 4916.31 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2650 kg 5842.25 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 405 l 14.3 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | automatisk girkasse DHT Pro |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Chery |
| modell | Fulwin A9L |
| Generasjon | Fulwin A9L |
| Modifikasjon (motor) | CD-M 1.5T (639 hk) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro |
| Første år av produksjon | Juli, 2025 år |
| Arkitektur av drivlinjen | PHEV (Plug-in elektrisk hybrid) |
| Karosserityper | Sedan |
| Antall seter | 4-5 |
| Antall dører | 4 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk - Blandet kjøring | 0.8-5.98 l/100 km
294 - 39.3 US mpg 353.1 - 47.2 UK mpg 125 - 16.7 km/l |
| Type drivstoff | bensin / elektrisitet |
| Akselerasjon 0 - 100 km/t | 4.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 62 mph | 4.9 sek |
| Akselerasjon 0 - 60 mph (Beregnet av Auto-Data.net) | 4.7 sek |
| Maksimal hastighet | 180 km/t 111.85 mph |
| Miljøklassifisering | China VIb |
| Motsvarighet vekt/effekt | 3.5 kg/hk, 286.5 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 2.6 kg/Hm, 383 Hm/tonn |
| Elektriske biler og hybrider | |
| Brutto batterikapasitet | 33.68 kWh |
| Teknologi for batterilagring | Litiumjernfosfat (LiFePO4) |
| Batteriplassering | Under gulvet |
| Elektrisk rekkevidde | 151-200 km 93.83 - 124.27 mi |
| Energiforbruk | 20.6 kWh/100 km
33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Ladeporter | Logg inn for å se. |
| Elektrisk motor 1 | |
| Effekt elektrisk motor | 217 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 310 Hm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrisk motor modell/kode | KPTZ220YMDA0 |
| Plassering av elektrisk motor | Integrert i girkassen |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Elektrisk motor 2 | |
| Effekt elektrisk motor | 265 hk |
| Dreiemoment elektrisk motor | 324 Hm 238.97 lb.-ft. |
| Plassering av elektrisk motor | Bakaksel, tverrstilt |
| Type elektrisk motor | Synkron |
| Systemkraft | 639 hk |
| System dreiemoment | 854 Hm 629.88 lb.-ft. |
| Intern forbrenningsmotor | |
| Motoreffekt | 156 hk @ 5200 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 104.1 hk/l |
| Dreiemoment | 220 Hm @ 2500 omdr./min. 162.26 lb.-ft. @ 2500 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | Kunpeng SQRH4J15 |
| Motorvolum | 1499 sm 91.47 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Kompresjons grad | 15:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2230 kg 4916.31 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2650 kg 5842.25 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 420 kg 925.94 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 405 l 14.3 cu. ft. |
| Drivstofftank | 67 l 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5018 mm 197.56 in. |
| Bredde | 1965 mm 77.36 in. |
| Høyde | 1500 mm 59.06 in. |
| Akselavstand | 3000 mm 118.11 in. |
| Sporvidde, foran | 1698 mm 66.85 in. |
| Sporvidde, baks | 1703 mm 67.05 in. |
| Dra koeffisient (Cd) | 0.23 |
| Minimal snu diamenter | 11.9 m 39.04 ft. |
| Angrepsvinkel | 13° |
| Utgangsvinkel | 15° |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene, en elektrisk motor driver forhjulene, en elektrisk motor driver bakhjulene. Det er en mulighet til å kjøre i full elektrisk eller blandet modus. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | automatisk girkasse DHT Pro |
| framsuspensjon | Dobbel-wishbone hjuloppheng , tverr stabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig multi-link oppheng, Tverrgående stabilisator |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | disk-ventil |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 245/45 R20 |
| Felgstørrese | 20 |