
| Karoser tipi nedir, Chery Fulwin A9L? | Sedan, 4 Kapı, 4-5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 0.52-4.85 Lt/100 km 452.3 - 48.5 US mpg 543.2 - 58.2 UK mpg 192.3 - 20.6 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | China VIb |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 193-260 km 119.92 - 161.56 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 17 kWh/100 km 27.36 kWh/100 mi 123 MPGe 5.9 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 180 km/saat | 111.85 mph 0-100 km/saat: 7.9 saniye 0-60 mph: 7.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 374 bg, 530 Nm 390.91 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Chery CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | Önden çekiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 5018 mm 197.56 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 1965 mm 77.36 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2085 Kg 4596.64 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2540 Kg 5599.74 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 405 Lt 14.3 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (374 Hp) Plug-in Hybrid DHT Pro? | otomatik şanzıman DHT Pro |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Fulwin A9L |
| Nesil | Fulwin A9L |
| Modifikasyonu (Motor) | CD-M 1.5T (374 bg) Plug-in Hybrid DHT Pro |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 4-5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 0.52-4.85 Lt/100 km
452.3 - 48.5 US mpg 543.2 - 58.2 UK mpg 192.3 - 20.6 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.5 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Emisyon Standardı | China VIb |
| Ağırlık/güç oranı | 5.6 Kg/bg, 179.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.9 Kg/Nm, 254.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 33.68 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 193-260 km 119.92 - 161.56 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 17 kWh/100 km
27.36 kWh/100 mi 123 MPGe 5.9 km/kWh 3.7 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 217 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | KPTZ220YMDA0 |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 374 bg |
| Sistem tork | 530 Nm 390.91 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 2500 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Kunpeng SQRH4J15 |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Sıkıştırma oranı | 15:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2085 Kg 4596.64 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2540 Kg 5599.74 lbs. |
| Azami yük | 455 Kg 1003.1 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 405 Lt 14.3 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 67 Lt 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5018 mm 197.56 in. |
| Genişlik | 1965 mm 77.36 in. |
| Yükseklik | 1500 mm 59.06 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1694 mm 66.69 in. |
| Arka tekerlek izi | 1699 mm 66.89 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.23 |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 13° |
| Kalkış açısı | 15° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman DHT Pro |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R19; 245/45 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |