
| От какъв тип е каросерията, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1? | Миниван, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 6.3-6.8 л/100 км 37.3 - 34.6 US mpg 44.8 - 41.5 UK mpg 15.9 - 14.7 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Toyota Proace City 1.2 Turbo (110 Hp)? | 143-153 г/км CO2 Euro 6E |
| Колко бърза е колата, 2024 Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 174 км/ч | 108.12 mph |
| Колко мощност има, Toyota Proace City Миниван 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | 110 кс, 205 Нм 151.2 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Toyota Proace City Миниван 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | 1.2 л 1199 см3 73.17 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2024 Toyota 1.2 Turbo (110 Hp)? | 3, Редови |
| Какво е задвижването, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 Миниван 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2024 Toyota Proace City Миниван? | 4403 мм 173.35 in. |
| Колко широка е колата, 2024 Toyota Proace City Миниван? | 1848 мм 72.76 in. |
| Каква е максималната допустима маса, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 2050 кг 4519.48 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2024 Toyota Proace City Миниван? | 597 - 2126 л 21.08 - 75.08 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 6, ръчна скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Toyota |
| Модел | Proace City |
| Генерация | Proace City Verso (facelift 2024) L1 |
| Модификация (Двигател) | 1.2 Turbo (110 кс) |
| Начало на производство | Април, 2024 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво, ниска скорост (WLTP) | 7.5-7.8 л/100 км
31.4 - 30.2 US mpg 37.7 - 36.2 UK mpg 13.3 - 12.8 км/л |
| Разход на гориво, средна скорост (WLTP) | 6.0-6.6 л/100 км
39.2 - 35.6 US mpg 47.1 - 42.8 UK mpg 16.7 - 15.2 км/л |
| Разход на гориво, висока скорост (WLTP) | 5.4-5.8 л/100 км
43.6 - 40.6 US mpg 52.3 - 48.7 UK mpg 18.5 - 17.2 км/л |
| Разход на гориво, много висока скорост (WLTP) | 6.9-7.3 л/100 км
34.1 - 32.2 US mpg 40.9 - 38.7 UK mpg 14.5 - 13.7 км/л |
| Разход на гориво, комбиниран (WLTP) | 6.3-6.8 л/100 км
37.3 - 34.6 US mpg 44.8 - 41.5 UK mpg 15.9 - 14.7 км/л |
| CO2 емисии (WLTP) | 143-153 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Максимална скорост | 174 км/ч 108.12 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6E |
| Двигател | |
| Мощност | 110 кс @ 5500 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 91.7 кс/л |
| Въртящ момент | 205 Нм @ 1750 об/мин 151.2 lb.-ft. @ 1750 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | HN05 |
| Обем на двигателя | 1199 см3 73.17 cu. in. |
| Брой цилиндри | 3 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | OHC |
| Количество на маслото в двигателя | 3.5 л 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Обеми и тегла | |
| Допустима маса | 2050 кг 4519.48 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 597 л 21.08 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2126 л 75.08 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 61 л 16.11 US gal | 13.42 UK gal |
| Максимално натоварване на покрива | 150 кг 330.69 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1100 кг 2425.08 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 74 кг 163.14 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4403 мм 173.35 in. |
| Широчина | 1848 мм 72.76 in. |
| Височина | 1837 мм 72.32 in. |
| Колесна база | 2785 мм 109.65 in. |
| Предна следа | 1553 мм 61.14 in. |
| Задна следа | 1567 мм 61.69 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 6 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 205/60 R16 96H |
| Размери на джантите | 16 |