
| Karoser tipi nedir, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1? | Minibüs, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 6.3-6.8 Lt/100 km 37.3 - 34.6 US mpg 44.8 - 41.5 UK mpg 15.9 - 14.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Toyota Proace City 1.2 Turbo (110 Hp)? | 143-153 g/km CO2 Euro 6E |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 174 km/saat | 108.12 mph |
| Motor gücü ne kadar, Toyota Proace City Minibüs 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | 110 bg, 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Toyota Proace City Minibüs 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | 1.2 Lt 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 Toyota 1.2 Turbo (110 Hp)? | 3, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 Minibüs 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | Önden çekiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 Toyota Proace City Minibüs? | 4403 mm 173.35 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 Toyota Proace City Minibüs? | 1848 mm 72.76 in. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 2050 Kg 4519.48 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 Toyota Proace City Minibüs? | 597 - 2126 Lt 21.08 - 75.08 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 6, manuel şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Proace City |
| Nesil | Proace City Verso (facelift 2024) L1 |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.2 Turbo (110 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 7.5-7.8 Lt/100 km
31.4 - 30.2 US mpg 37.7 - 36.2 UK mpg 13.3 - 12.8 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 6.0-6.6 Lt/100 km
39.2 - 35.6 US mpg 47.1 - 42.8 UK mpg 16.7 - 15.2 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 5.4-5.8 Lt/100 km
43.6 - 40.6 US mpg 52.3 - 48.7 UK mpg 18.5 - 17.2 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 6.9-7.3 Lt/100 km
34.1 - 32.2 US mpg 40.9 - 38.7 UK mpg 14.5 - 13.7 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.3-6.8 Lt/100 km
37.3 - 34.6 US mpg 44.8 - 41.5 UK mpg 15.9 - 14.7 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 143-153 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Maksimum sürat | 174 km/saat 108.12 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6E |
| Motor | |
| Güç | 110 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 91.7 bg/Lt |
| Tork | 205 Nm @ 1750 dev/dak 151.2 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | HN05 |
| Motor hacmi | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | OHC |
| Motor yağı kapasitesi | 3.5 Lt 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Maksimum ağırlık | 2050 Kg 4519.48 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 597 Lt 21.08 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2126 Lt 75.08 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 61 Lt 16.11 US gal | 13.42 UK gal |
| Tavan Yükü | 150 Kg 330.69 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1100 Kg 2425.08 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 74 Kg 163.14 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4403 mm 173.35 in. |
| Genişlik | 1848 mm 72.76 in. |
| Yükseklik | 1837 mm 72.32 in. |
| Dingil Mesafesi | 2785 mm 109.65 in. |
| Ön tekerlek izi | 1553 mm 61.14 in. |
| Arka tekerlek izi | 1567 mm 61.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bükülme |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/60 R16 96H |
| Jant Boyutu | 16 |