
| Hvilken type er karosseriet, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1? | Minivan, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor mye er brenselforbruket, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 6.3-6.8 l/100 km 37.3 - 34.6 US mpg 44.8 - 41.5 UK mpg 15.9 - 14.7 km/l |
| Hvor øko er bilen, Toyota Proace City 1.2 Turbo (110 Hp)? | 143-153 g/km CO2 Euro 6E |
| Hvor fort går kjøretøyet, 2024 Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 174 km/t | 108.12 mph |
| Hva er motorens effekt, Toyota Proace City Minivan 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | 110 hk, 205 Hm 151.2 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Toyota Proace City Minivan 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | 1.2 l 1199 sm 73.17 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2024 Toyota 1.2 Turbo (110 Hp)? | 3, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 Minivan 2024 1.2 Turbo (110 Hp)? | Forhjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2024 Toyota Proace City Minivan? | 4403 mm 173.35 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2024 Toyota Proace City Minivan? | 1848 mm 72.76 in. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 2050 kg 4519.48 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2024 Toyota Proace City Minivan? | 597 - 2126 l 21.08 - 75.08 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 1.2 Turbo (110 Hp)? | 6, manuell girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Toyota |
| modell | Proace City |
| Generasjon | Proace City Verso (facelift 2024) L1 |
| Modifikasjon (motor) | 1.2 Turbo (110 hk) |
| Første år av produksjon | April, 2024 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | Minivan |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Drivstofforbruk, lav (WLTP) | 7.5-7.8 l/100 km
31.4 - 30.2 US mpg 37.7 - 36.2 UK mpg 13.3 - 12.8 km/l |
| Drivstofforbruk, middels (WLTP) | 6.0-6.6 l/100 km
39.2 - 35.6 US mpg 47.1 - 42.8 UK mpg 16.7 - 15.2 km/l |
| Drivstofforbruk, høy (WLTP) | 5.4-5.8 l/100 km
43.6 - 40.6 US mpg 52.3 - 48.7 UK mpg 18.5 - 17.2 km/l |
| Drivstofforbruk, ekstra høyt (WLTP) | 6.9-7.3 l/100 km
34.1 - 32.2 US mpg 40.9 - 38.7 UK mpg 14.5 - 13.7 km/l |
| Drivstofforbruk, kombinert (WLTP) | 6.3-6.8 l/100 km
37.3 - 34.6 US mpg 44.8 - 41.5 UK mpg 15.9 - 14.7 km/l |
| CO2-utslipp (WLTP) | 143-153 g/km |
| Type drivstoff | Bensin |
| Maksimal hastighet | 174 km/t 108.12 mph |
| Miljøklassifisering | Euro 6E |
| Motor | |
| Motoreffekt | 110 hk @ 5500 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 91.7 hk/l |
| Dreiemoment | 205 Hm @ 1750 omdr./min. 151.2 lb.-ft. @ 1750 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | HN05 |
| Motorvolum | 1199 sm 73.17 cu. in. |
| Antall sylindere | 3 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | OHC |
| Motoroljekapasitet | 3.5 l 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Motoroljespesifikasjon | Logg inn for å se. |
| Motorsystemer | System Start & Stopp Partikkelfilter |
| Volum og vekter | |
| Maksimalt tillatt vekt | 2050 kg 4519.48 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 597 l 21.08 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 2126 l 75.08 cu. ft. |
| Drivstofftank | 61 l 16.11 US gal | 13.42 UK gal |
| Tillatt taklast | 150 kg 330.69 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 1100 kg 2425.08 lbs. |
| Tillatt tilhengervekt uten bremser | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Tillatt kuletrykk | 74 kg 163.14 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 4403 mm 173.35 in. |
| Bredde | 1848 mm 72.76 in. |
| Høyde | 1837 mm 72.32 in. |
| Akselavstand | 2785 mm 109.65 in. |
| Sporvidde, foran | 1553 mm 61.14 in. |
| Sporvidde, baks | 1567 mm 61.69 in. |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene på kjøretøyet. |
| Hjultrekk | Forhjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 6 trinns, manuell girkasse |
| framsuspensjon | uavhengig McPherson |
| baksuspensjon | Torsjon |
| frambremser | disc-ventil |
| bakbremser | Disc |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 205/60 R16 96H |
| Felgstørrese | 16 |