
| От какъв тип е каросерията, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1? | Миниван, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 50 kWh (136 Hp) Electric? | 343 км 213.13 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 50 kWh (136 Hp) Electric? | 18.1-18.7 кВтч/100 км. 29.13 - 30.09 kWh/100 mi 116 - 112 MPGe 5.5 - 5.3 км/кВтч 3.4 - 3.3 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2024 Proace City Verso (facelift 2024) L1 50 kWh (136 Hp) Electric? | 135 км/ч | 83.89 mph |
| Колко мощност има, Toyota Proace City Миниван 2024 50 kWh (136 Hp) Electric? | 136 кс, 260 Нм 191.77 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 Миниван 2024 50 kWh (136 Hp) Electric? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2024 Toyota Proace City Миниван? | 4403 мм 173.35 in. |
| Колко широка е колата, 2024 Toyota Proace City Миниван? | 1848 мм 72.76 in. |
| Каква е максималната допустима маса, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 50 kWh (136 Hp) Electric? | 2360 кг 5202.91 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2024 Toyota Proace City Миниван? | 597 - 2126 л 21.08 - 75.08 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L1 50 kWh (136 Hp) Electric? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Toyota |
| Модел | Proace City |
| Генерация | Proace City Verso (facelift 2024) L1 |
| Модификация (Двигател) | 50 kWh (136 кс) Electric |
| Начало на производство | Април, 2024 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Максимална скорост | 135 км/ч 83.89 mph |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 50 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-йонна (Li-Ion) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 343 км 213.13 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 18.1-18.7 кВтч/100 км.
29.13 - 30.09 kWh/100 mi 116 - 112 MPGe 5.5 - 5.3 км/кВтч 3.4 - 3.3 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 136 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 260 Нм 191.77 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | ZK01 |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 136 кс |
| Въртящ момент на системата | 260 Нм 191.77 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Допустима маса | 2360 кг 5202.91 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 597 л 21.08 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2126 л 75.08 cu. ft. |
| Максимално натоварване на покрива | 150 кг 330.69 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 50 кг 110.23 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4403 мм 173.35 in. |
| Широчина | 1848 мм 72.76 in. |
| Височина | 1837 мм 72.32 in. |
| Колесна база | 2785 мм 109.65 in. |
| Предна следа | 1553 мм 61.14 in. |
| Задна следа | 1567 мм 61.69 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | независимо тип McPherson |
| Задно окачване | торсион |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 205/60 R16 96H; 205/55 R17 95V |
| Размери на джантите | 16; 17 |