| От какъв тип е каросерията, LDV D90 (facelift 2024)? | SUV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 9.1 л/100 км 25.8 US mpg 31 UK mpg 11 км/л |
| Колко ЕКО е колата, LDV D90 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | Euro 5 |
| Колко бърза е колата, 2024 D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 175 км/ч | 108.74 mph |
| Колко мощност има, LDV D90 SUV 2024 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 218 кс, 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, LDV D90 SUV 2024 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 2.0 л 1996 см3 121.8 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2024 LDV 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, LDV D90 (facelift 2024) SUV 2024 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | Пълно задвижване (4x4). Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно задните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2024 LDV D90 SUV? | 5046 мм 198.66 in. |
| Колко широка е колата, 2024 LDV D90 SUV? | 2016 мм 79.37 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 2370 кг 5224.96 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 3100 кг 6834.33 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2024 LDV D90 SUV? | 343 - 2382 л 12.11 - 84.12 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 8, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | LDV |
| Модел | D90 |
| Генерация | D90 (facelift 2024) |
| Модификация (Двигател) | 2.0TT Diesel (218 кс) 4WD Automatic |
| Начало на производство | 2024 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 9.1 л/100 км
25.8 US mpg 31 UK mpg 11 км/л |
| Тип гориво | Дизелово гориво |
| Максимална скорост | 175 км/ч 108.74 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 5 |
| Съотношение тегло/мощност | 10.9 кг/кс, 92 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 4.7 кг/Нм, 211 Нм/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 218 кс |
| Мощност за литър работен обем | 109.2 кс/л |
| Въртящ момент | 500 Нм 368.78 lb.-ft. |
| Разположение на двигателя | Отпред, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | SC20M |
| Обем на двигателя | 1996 см3 121.8 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Дизел Комънрейл |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Туин турбо, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система Филтър за твърди частици |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2370 кг 5224.96 lbs. |
| Допустима маса | 3100 кг 6834.33 lbs. |
| Максимална товароносимост | 730 кг 1609.37 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 343 л 12.11 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2382 л 84.12 cu. ft. |
| Размери | |
| Дължина | 5046 мм 198.66 in. |
| Широчина | 2016 мм 79.37 in. |
| Височина | 1876 мм 73.86 in. |
| Колесна база | 2950 мм 116.14 in. |
| Предна следа | 1644 мм 64.72 in. |
| Задна следа | 1664 мм 65.51 in. |
| Преден надвес | 971 мм 38.23 in. |
| Заден надвес | 1125 мм 44.29 in. |
| Пътен просвет | 246 мм 9.69 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12 м 39.37 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 29° |
| Заден ъгъл на проходимост | 24° |
| Ъгъл на рампата | 21° |
| Дълбочина на газене | 550 мм 21.65 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно задните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват предните колела. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 8 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Спирална пружина, двоен напречен носач, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Окачване на твърда ос, напречен стабилизатор, Спирална пружина |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/60 R18; 265/50 R20 |
| Размери на джантите | 7.5J x 18; 8J x 20 |