| От какъв тип е каросерията, LDV D90 (facelift 2024)? | SUV, 5 врати, 7 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) Automatic? | 9.1 л/100 км 25.8 US mpg 31 UK mpg 11 км/л |
| Колко ЕКО е колата, LDV D90 2.0T (220 Hp) Automatic? | 213 г/км CO2 Euro 5 |
| Колко мощност има, LDV D90 SUV 2024 2.0T (220 Hp) Automatic? | 220 кс, 410 Нм 302.4 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, LDV D90 SUV 2024 2.0T (220 Hp) Automatic? | 2.0 л 1986 см3 121.19 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2024 LDV 2.0T (220 Hp) Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, LDV D90 (facelift 2024) SUV 2024 2.0T (220 Hp) Automatic? | Задно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2024 LDV D90 SUV? | 5046 мм 198.66 in. |
| Колко широка е колата, 2024 LDV D90 SUV? | 2016 мм 79.37 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) Automatic? | 2167-2210 кг 4777.42 - 4872.22 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) Automatic? | 2900 кг 6393.41 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2024 LDV D90 SUV? | 343 - 2382 л 12.11 - 84.12 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0T (220 Hp) Automatic? | 8, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | LDV |
| Модел | D90 |
| Генерация | D90 (facelift 2024) |
| Модификация (Двигател) | 2.0T (220 кс) Automatic |
| Начало на производство | 2024 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 7 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран (NEDC) | 9.1 л/100 км
25.8 US mpg 31 UK mpg 11 км/л |
| CO2 емисии (NEDC) | 213 г/км |
| Тип гориво | Бензин |
| Екологичен стандарт | Euro 5 |
| Съотношение тегло/мощност | 9.9 кг/кс, 101.5 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.3 кг/Нм, 189.2 Нм/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 220 кс @ 5500 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 110.8 кс/л |
| Въртящ момент | 410 Нм @ 2500-3500 об/мин 302.4 lb.-ft. @ 2500-3500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, надлъжно |
| Модел/код на двигателя | 20A4E |
| Обем на двигателя | 1986 см3 121.19 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 82.5 мм 3.25 in. |
| Ход на буталото | 92.9 мм 3.66 in. |
| Степен на сгъстяване | 11.5:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2167-2210 кг 4777.42 - 4872.22 lbs. |
| Допустима маса | 2900 кг 6393.41 lbs. |
| Максимална товароносимост | 690-733 кг 1521.19 - 1615.99 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 343 л 12.11 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 2382 л 84.12 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 75 л 19.81 US gal | 16.5 UK gal |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 3000 кг 6613.87 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 300 кг 661.39 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5046 мм 198.66 in. |
| Широчина | 2016 мм 79.37 in. |
| Височина | 1876 мм 73.86 in. |
| Колесна база | 2950 мм 116.14 in. |
| Предна следа | 1644 мм 64.72 in. |
| Задна следа | 1664 мм 65.51 in. |
| Преден надвес | 971 мм 38.23 in. |
| Заден надвес | 1125 мм 44.29 in. |
| Пътен просвет | 246 мм 9.69 in. |
| Минимален диаметър на завой | 12 м 39.37 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 29° |
| Заден ъгъл на проходимост | 24° |
| Ъгъл на рампата | 21° |
| Дълбочина на газене | 550 мм 21.65 in. |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва задните колела на автомобила. |
| Задвижване | Задно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 8 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Спирална пружина, двоен напречен носач, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Окачване на твърда ос, напречен стабилизатор, Спирална пружина |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/60 R18; 265/60 R18 |
| Размери на джантите | 7.5J x 18 |