| Karoser tipi nedir, LDV D90 (facelift 2024)? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 9.1 Lt/100 km 25.8 US mpg 31 UK mpg 11 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, LDV D90 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | Euro 5 |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 175 km/saat | 108.74 mph |
| Motor gücü ne kadar, LDV D90 SUV 2024 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 218 bg, 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, LDV D90 SUV 2024 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 2.0 Lt 1996 cm3 121.8 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 LDV 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, LDV D90 (facelift 2024) SUV 2024 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. İYM arka tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile ön tekerlekler tahrik edilir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 LDV D90 SUV? | 5046 mm 198.66 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 LDV D90 SUV? | 2016 mm 79.37 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 2370 Kg 5224.96 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 3100 Kg 6834.33 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 LDV D90 SUV? | 343 - 2382 Lt 12.11 - 84.12 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 LDV D90 (facelift 2024) 2.0TT Diesel (218 Hp) 4WD Automatic? | 8, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | LDV |
| Model | D90 |
| Nesil | D90 (facelift 2024) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0TT Diesel (218 bg) 4WD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 9.1 Lt/100 km
25.8 US mpg 31 UK mpg 11 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Maksimum sürat | 175 km/saat 108.74 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 10.9 Kg/bg, 92 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.7 Kg/Nm, 211 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 218 bg |
| Litre başına güç | 109.2 bg/Lt |
| Tork | 500 Nm 368.78 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | SC20M |
| Motor hacmi | 1996 cm3 121.8 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2370 Kg 5224.96 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3100 Kg 6834.33 lbs. |
| Azami yük | 730 Kg 1609.37 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 343 Lt 12.11 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2382 Lt 84.12 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5046 mm 198.66 in. |
| Genişlik | 2016 mm 79.37 in. |
| Yükseklik | 1876 mm 73.86 in. |
| Dingil Mesafesi | 2950 mm 116.14 in. |
| Ön tekerlek izi | 1644 mm 64.72 in. |
| Arka tekerlek izi | 1664 mm 65.51 in. |
| ön çıkıntı | 971 mm 38.23 in. |
| arka çıkıntı | 1125 mm 44.29 in. |
| Yerden yükseklik | 246 mm 9.69 in. |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Yaklaşım açısı | 29° |
| Kalkış açısı | 24° |
| rampa açısı | 21° |
| sığ derinliği | 550 mm 21.65 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM arka tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile ön tekerlekler tahrik edilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yay, Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Enine sabitleyici, Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/60 R18; 265/50 R20 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 18; 8J x 20 |