
| От какъв тип е каросерията, Infiniti QX65? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко ЕКО е колата, Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | LEV4 ULEV40 |
| Колко мощност има, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 268 кс, 388 Нм 286.17 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2.0 л 1997 см3 121.86 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 Infiniti 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | Пълно задвижване (4x4). Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно предните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват задните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 5052 мм 198.9 in. |
| Колко широка е колата, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 2184 мм 85.98 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2115-2139 кг 4662.78 - 4715.69 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2750 кг 6062.71 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 1014 - 1917 л 35.81 - 67.7 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 9, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Infiniti |
| Модел | QX65 |
| Генерация | QX65 |
| Модификация (Двигател) | 2.0 VC-Turbo (268 кс) AWD Automatic |
| Начало на производство | Март, 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Екологичен стандарт | LEV4 ULEV40 |
| Съотношение тегло/мощност | 7.9 кг/кс, 126.7 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.5 кг/Нм, 183.5 Нм/тон |
| Двигател | |
| Мощност | 268 кс @ 5600 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 134.2 кс/л |
| Въртящ момент | 388 Нм @ 4400 об/мин 286.17 lb.-ft. @ 4400 об/мин |
| Максимална скорост на двигателя | 6000 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | KR20DDET |
| Обем на двигателя | 1997 см3 121.86 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 84 мм 3.31 in. |
| Ход на буталото | 90.1 мм 3.55 in. |
| Степен на сгъстяване | 14:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2115-2139 кг 4662.78 - 4715.69 lbs. |
| Допустима маса | 2750 кг 6062.71 lbs. |
| Максимална товароносимост | 611-635 кг 1347.02 - 1399.94 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 1014 л 35.81 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1917 л 67.7 cu. ft. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 2722 кг 6000.98 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5052 мм 198.9 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2184 мм 85.98 in. |
| Височина | 1770 мм 69.69 in. |
| Колесна база | 2900 мм 114.17 in. |
| Предна следа | 1699 мм 66.89 in. |
| Задна следа | 1699 мм 66.89 in. |
| Пътен просвет | 149 мм 5.87 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.8 м 38.71 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 14.9° |
| Заден ъгъл на проходимост | 21° |
| Ъгъл на рампата | 15.8° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва перманентно предните колела, а при нужда през електрически или механично управляван съединител се задвижват задните колела. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 9 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани, 350x30 мм |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани, 330x16 мм |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/50 R20; 265/45 R21 |
| Размери на джантите | 8J x 20; 8.5J x 21 |