
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Infiniti QX65? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | LEV4 ULEV40 |
| Jaką ma moc silnik, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 268 KM, 388 Nm 286.17 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2.0 l 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Infiniti 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | Napęd na wszystkie koła (4x4). Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch na stałe przednie koła, a w razie potrzeby - poprzez elektrycznie lub mechanicznie sterowane sprzęgło wprowadza w ruch tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 5052 mm 198.9 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 2184 mm 85.98 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2115-2139 kg 4662.78 - 4715.69 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 1014 - 1917 l 35.81 - 67.7 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 9, automatyczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Infiniti |
| Model | QX65 |
| Generacja | QX65 |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0 VC-Turbo (268 KM) AWD Automatic |
| Początek produkcji | Marsz, 2026 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Standard ekologiczny | LEV4 ULEV40 |
| Stosunek masy do mocy | 7.9 kg/KM, 126.7 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.5 kg/Nm, 183.5 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 268 KM @ 5600 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 134.2 KM/l |
| Moment obrotowy | 388 Nm @ 4400 obr./min. 286.17 lb.-ft. @ 4400 obr./min. |
| Maksymalną prędkość obrotową silnika | 6000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | KR20DDET |
| Pojemność silnika | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 84 mm 3.31 in. |
| Skok tłoka | 90.1 mm 3.55 in. |
| Stopień sprężania | 14:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Układy silnika | System start-stop |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 2115-2139 kg 4662.78 - 4715.69 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 611-635 kg 1347.02 - 1399.94 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 1014 l 35.81 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1917 l 67.7 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 2722 kg 6000.98 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 5052 mm 198.9 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2184 mm 85.98 in. |
| Wysokość | 1770 mm 69.69 in. |
| Rozstaw osi | 2900 mm 114.17 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1699 mm 66.89 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1699 mm 66.89 in. |
| Prześwit | 149 mm 5.87 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.8 m 38.71 ft. |
| Kąt natarcia | 14.9° |
| Kąt zejścia | 21° |
| kąt rampowy | 15.8° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch na stałe przednie koła, a w razie potrzeby - poprzez elektrycznie lub mechanicznie sterowane sprzęgło wprowadza w ruch tylne koła. |
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 9 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 350x30 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane , 330x16 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/50 R20; 265/45 R21 |
| Rozmiar felg | 8J x 20; 8.5J x 21 |