
| Hvilken type er karosseriet, Infiniti QX65? | SUV, 5 dører, 5 seter |
|---|---|
| Hvor øko er bilen, Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | LEV4 ULEV40 |
| Hva er motorens effekt, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 268 hk, 388 Hm 286.17 lb.-ft. |
| Hvor stort er motorens volum, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2.0 l 1997 sm 121.86 cu. in. |
| Hvor mange sylindre har motoren, 2026 Infiniti 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 4, Rekkemotor |
| Hva er drivverket, Infiniti QX65 SUV 2026 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | Firehjulstrekk . Forbrenningsmotor. Forbrenningsmotoren driver forhjulene permanent, og bakhjulene drives gjennom en elektrisk eller mekanisk drevet kobling, hvis nødvendig. |
| Hvor langt er kjøretøyet, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 5052 mm 198.9 in. |
| Hvor bredt er kjøretøyet, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 2184 mm 85.98 in. |
| Hva er kjøretøyets vekt, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2115-2139 kg 4662.78 - 4715.69 lbs. |
| Hvor mye er den maksimale vekten som er tillatt, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Hvor mye bagasjerommet, 2026 Infiniti QX65 SUV? | 1014 - 1917 l 35.81 - 67.7 cu. ft. |
| Hvor mange girskifter har girkassen, Hvilken type er girkassen, 2026 Infiniti QX65 2.0 VC-Turbo (268 Hp) AWD Automatic? | 9, automatisk girkasse |
| Informasjon generelt | |
|---|---|
| merke | Infiniti |
| modell | QX65 |
| Generasjon | QX65 |
| Modifikasjon (motor) | 2.0 VC-Turbo (268 hk) AWD Automatic |
| Første år av produksjon | Mars, 2026 år |
| Arkitektur av drivlinjen | Forbrenningsmotor |
| Karosserityper | SUV |
| Antall seter | 5 |
| Antall dører | 5 |
| Prestasjon | |
| Type drivstoff | Bensin |
| Miljøklassifisering | LEV4 ULEV40 |
| Motsvarighet vekt/effekt | 7.9 kg/hk, 126.7 hk/tonn |
| Motsvarighet vekt/Dreiemoment | 5.5 kg/Hm, 183.5 Hm/tonn |
| Motor | |
| Motoreffekt | 268 hk @ 5600 omdr./min. |
| Effekt per liter slagvolum | 134.2 hk/l |
| Dreiemoment | 388 Hm @ 4400 omdr./min. 286.17 lb.-ft. @ 4400 omdr./min. |
| Maksimalt turtall | 6000 omdr./min. |
| Motoroppsett | På framsiden, tverrstilt |
| Motormodell/Motorkode | KR20DDET |
| Motorvolum | 1997 sm 121.86 cu. in. |
| Antall sylindere | 4 |
| Motorkonfigurasjon | Rekkemotor |
| Boring | 84 mm 3.31 in. |
| Slaglengde | 90.1 mm 3.55 in. |
| Kompresjons grad | 14:1 |
| Antall ventiler per sylinder | 4 |
| Drivstoffinnsprøytningssystem | Direkte innsprøyting |
| Motors aspirasjon | Turbo, Ladeluftkjøler |
| Ventil | DOHC |
| Motorsystemer | System Start & Stopp |
| Volum og vekter | |
| Vekt | 2115-2139 kg 4662.78 - 4715.69 lbs. |
| Maksimalt tillatt vekt | 2750 kg 6062.71 lbs. |
| Maksimal lastekapasitet | 611-635 kg 1347.02 - 1399.94 lbs. |
| Minimalt volum av bagasjerommet | 1014 l 35.81 cu. ft. |
| Maksimalt volum av bagasjerommet | 1917 l 67.7 cu. ft. |
| Tillatt tilhengervekt ved 12% stigning | 2722 kg 6000.98 lbs. |
| Dimensjoner | |
| Lengde | 5052 mm 198.9 in. |
| Bredde inkl. speil | 2184 mm 85.98 in. |
| Høyde | 1770 mm 69.69 in. |
| Akselavstand | 2900 mm 114.17 in. |
| Sporvidde, foran | 1699 mm 66.89 in. |
| Sporvidde, baks | 1699 mm 66.89 in. |
| Bakkeklaring | 149 mm 5.87 in. |
| Minimal snu diamenter | 11.8 m 38.71 ft. |
| Angrepsvinkel | 14.9° |
| Utgangsvinkel | 21° |
| rampe vinkel | 15.8° |
| Transmisjon, bremser og fjæring | |
| Arkitektur av drivverket | Forbrenningsmotoren driver forhjulene permanent, og bakhjulene drives gjennom en elektrisk eller mekanisk drevet kobling, hvis nødvendig. |
| Hjultrekk | Firehjulstrekk |
| Antall gir og type girkasse | 9 trinns, automatisk girkasse |
| framsuspensjon | Uavhengig, type McPherson med spiralfjær og krængningsstabilisator |
| baksuspensjon | Uavhengig flerleddet fjæroppheng med stabilisator |
| frambremser | disc-ventil , 350x30 mm |
| bakbremser | disk-ventil , 330x16 mm |
| Hjelpesystemer | ABS (Blokkeringsfrie bremser) |
| Styringstype | Rack og pinion |
| Servo styring | Elektrisk forsterker |
| Dekkstørrelse | 255/50 R20; 265/45 R21 |
| Felgstørrese | 8J x 20; 8.5J x 21 |