
| От какъв тип е каросерията, Honda Civic IV Hatchback? | Хечбек, 3 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко мощност има, Honda Civic Хечбек 1987 1.6 i 16V (110 Hp)? | 110 кс |
| Колко цилиндъра има моторът, 1987 Honda 1.6 i 16V (110 Hp)? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Honda Civic IV Hatchback Хечбек 1987 1.6 i 16V (110 Hp)? | Предно задвижване. Двигател с вътрешно горене. Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1987 Honda Civic Хечбек? | 3991 мм 157.13 in. |
| Колко широка е колата, 1987 Honda Civic Хечбек? | 1686 мм 66.38 in. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 1987 Honda Civic IV Hatchback 1.6 i 16V (110 Hp)? | 5, ръчна скоростна кутия |
| Марка | Honda |
|---|---|
| Модел | Civic |
| Генерация | Civic IV Hatchback |
| Модификация (Двигател) | 1.6 i 16V (110 кс) |
| Начало на производство | 1987 г |
| Край на производство | 1991 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 3 |
| Тип гориво | Бензин |
|---|
| Мощност | 110 кс |
|---|---|
| Модел/код на двигателя | D16Z2 |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 75 мм 2.95 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Многоточково индиректно впръскване (многоточков инжекцион) |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 3.5 л 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 5.7 л 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Обем на резервоара | 45 л 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
|---|---|
| Максимално натоварване на покрива | 75 кг 165.35 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 700 кг 1543.24 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 410 кг 903.9 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 50 кг 110.23 lbs. |
| Дължина | 3991 мм 157.13 in. |
|---|---|
| Широчина | 1686 мм 66.38 in. |
| Височина | 1330 мм 52.36 in. |
| Колесна база | 2500 мм 98.43 in. |
| Предна следа | 1450 мм 57.09 in. |
| Задна следа | 1450 мм 57.09 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.33 |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела на автомобила. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 5 предавки, ръчна скоростна кутия |
| Предни спирачки | Дискови |
| Задни спирачки | Барабанни |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Хидроусилвател |
| Размери на гумите | 185/60 R14 |
| Размери на джантите | 5J x 14; 5.5J x 14 |