
| От какъв тип е каросерията, Honda Civic IV Hatchback? | Хечбек, 3 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко мощност има, Honda Civic Хечбек 1987 1.5 i 16V (90 Hp)? | 90 кс |
| Какво е задвижването, Honda Civic IV Hatchback Хечбек 1987 1.5 i 16V (90 Hp)? | Двигател с вътрешно горене. |
| Каква е дължината на превозното средство, 1987 Honda Civic Хечбек? | 3991 мм 157.13 in. |
| Колко широка е колата, 1987 Honda Civic Хечбек? | 1686 мм 66.38 in. |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Honda |
| Модел | Civic |
| Генерация | Civic IV Hatchback |
| Модификация (Двигател) | 1.5 i 16V (90 кс) |
| Начало на производство | 1987 г |
| Край на производство | 1991 г |
| Архитектура на силовия агрегат | Двигател с вътрешно горене |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 3 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Бензин |
| Двигател | |
| Мощност | 90 кс |
| Модел/код на двигателя | D15B2 |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Количество на маслото в двигателя | 3.3 л 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Спецификация на моторно масло | Влезте, за да видите. |
| Охлаждаща течност | 5.7 л 6.02 US qt | 5.02 UK qt |
| Обеми и тегла | |
| Обем на резервоара | 45 л 11.89 US gal | 9.9 UK gal |
| Максимално натоварване на покрива | 75 кг 165.35 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 700 кг 1543.24 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 410 кг 903.9 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 50 кг 110.23 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 3991 мм 157.13 in. |
| Широчина | 1686 мм 66.38 in. |
| Височина | 1330 мм 52.36 in. |
| Колесна база | 2500 мм 98.43 in. |
| Предна следа | 1450 мм 57.09 in. |
| Задна следа | 1450 мм 57.09 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.33 |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Размери на гумите | 175/70 R13 |
| Размери на джантите | 5J x 13 |