
| От какъв тип е каросерията, Fisker Ocean? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, Sport 73 kWh Touring Range (282 Hp)? | 464 км 288.32 mi |
| Колко бърза е колата, 2022 Ocean Sport 73 kWh Touring Range (282 Hp)? | 188 км/ч | 116.82 mph 0-100 км/ч: 7.9 сек 0-60 mph: 7 сек |
| Колко мощност има, Fisker Ocean SUV 2022 Sport 73 kWh Touring Range (282 Hp)? | 282 кс, 387 Нм 285.44 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Fisker Ocean SUV 2022 Sport 73 kWh Touring Range (282 Hp)? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2022 Fisker Ocean SUV? | 4775 мм 187.99 in. |
| Колко широка е колата, 2022 Fisker Ocean SUV? | 1990 мм 78.35 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2022 Fisker Ocean Sport 73 kWh Touring Range (282 Hp)? | 2193 кг 4834.74 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2022 Fisker Ocean Sport 73 kWh Touring Range (282 Hp)? | 2727 кг 6012.01 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2022 Fisker Ocean SUV? | 476 - 918 л 16.81 - 32.42 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2022 Fisker Ocean Sport 73 kWh Touring Range (282 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Fisker |
| Модел | Ocean |
| Генерация | Ocean |
| Модификация (Двигател) | Sport 73 kWh Touring Range (282 кс) |
| Начало на производство | Февруари, 2022 г |
| Край на производство | 2024 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Тип гориво | Електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 7.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 7.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph | 7 сек |
| Максимална скорост | 188 км/ч 116.82 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 7.8 кг/кс, 128.6 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 5.7 кг/Нм, 176.5 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 73 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 464 км 288.32 mi |
| Изцяло електрически пробег (EPA) | 372 км 231.15 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 282 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 387 Нм 285.44 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 282 кс |
| Въртящ момент на системата | 387 Нм 285.44 lb.-ft. |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2193 кг 4834.74 lbs. |
| Допустима маса | 2727 кг 6012.01 lbs. |
| Максимална товароносимост | 534 кг 1177.27 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 476 л 16.81 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 918 л 32.42 cu. ft. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 1092 кг 2407.45 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 4775 мм 187.99 in. |
| Широчина със свити огледала | 1990 мм 78.35 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2120 мм 83.46 in. |
| Височина | 1631 мм 64.21 in. |
| Колесна база | 2921 мм 115 in. |
| Предна следа | 1696 мм 66.77 in. |
| Задна следа | 1732 мм 68.19 in. |
| Преден надвес | 911 мм 35.87 in. |
| Заден надвес | 942 мм 37.09 in. |
| Пътен просвет | 165-180 мм 6.5 - 7.09 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.9 м 39.04 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 15.9-17° |
| Заден ъгъл на проходимост | 20.3-21.5° |
| Ъгъл на рампата | 12.9-13.4° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/50 R20; 255/45 R22 |
| Размери на джантите | 7.5J x 20; 8.5J x 22 |