
| От какъв тип е каросерията, BYD Ti 7? | SUV, 5 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 8.9 л/100 км 26.4 US mpg 31.7 UK mpg 11.2 км/л |
| Колко може да измине изцяло на ток, DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 80 км 49.71 mi |
| Колко бърза е колата, 2026 Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 190 км/ч | 118.06 mph 0-100 км/ч: 5.7 сек 0-60 mph: 5.4 сек |
| Колко мощност има, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 490 кс, 630 Нм 464.66 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 1.5 л 1498 см3 91.41 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2026 BYD DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | Пълно задвижване (4x4). PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела, един електромотор задвижва предните колела, един електромотор задвижва задните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 5016 мм 197.48 in. |
| Колко широка е колата, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 1995 мм 78.54 in. |
| Каква е максималната допустима маса, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 2425 кг 5346.21 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 970 - 1880 л 34.26 - 66.39 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | автоматична скоростна кутия E-CVT |
| Марка | BYD |
|---|---|
| Модел | Ti 7 |
| Генерация | Ti 7 |
| Модификация (Двигател) | DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 кс) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT |
| Начало на производство | 2026 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 5 |
| Разход на гориво, комбиниран (WLTP) | 8.9 л/100 км
26.4 US mpg 31.7 UK mpg 11.2 км/л |
|---|---|
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 5.7 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 5.7 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 5.4 сек |
| Максимална скорост | 190 км/ч 118.06 mph |
| Брутен капацитет на батерията | 26.6 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 80 км 49.71 mi |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 218 кс |
| Модел/код на електродвигателя | TZ210XYC |
| Местоположение на електродвигателя | Отпред, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 272 кс |
| Модел/код на електродвигателя | TZ200XSBN |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 490 кс |
| Въртящ момент на системата | 630 Нм 464.66 lb.-ft. |
| Мощност | 156 кс |
|---|---|
| Мощност за литър работен обем | 104.1 кс/л |
| Въртящ момент | 225 Нм 165.95 lb.-ft. |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | Xiaoyun / BYD472ZQB |
| Обем на двигателя | 1498 см3 91.41 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Допустима маса | 2425 кг 5346.21 lbs. |
|---|---|
| Минимален обем на багажника | 970 л 34.26 cu. ft. |
| Максимален обем на багажника | 1880 л 66.39 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 60 л 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Дължина | 5016 мм 197.48 in. |
|---|---|
| Широчина | 1995 мм 78.54 in. |
| Височина | 1865 мм 73.43 in. |
| Колесна база | 2920 мм 114.96 in. |
| Пътен просвет | 190 мм 7.48 in. |
| Минимален диаметър на завой | 11.4 м 37.4 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 24° |
| Заден ъгъл на проходимост | 25° |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела, един електромотор задвижва предните колела, един електромотор задвижва задните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
|---|---|
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | автоматична скоростна кутия E-CVT |
| Предно окачване | двоен напречен носач |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 255/60 R19; 255/50 R20 |
| Размери на джантите | 19; 20 |