
| Karoser tipi nedir, BYD Ti 7? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 8.9 Lt/100 km 26.4 US mpg 31.7 UK mpg 11.2 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 80 km 49.71 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 190 km/saat | 118.06 mph 0-100 km/saat: 5.7 saniye 0-60 mph: 5.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 490 bg, 630 Nm 464.66 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 1.5 Lt 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 BYD DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 5016 mm 197.48 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 1995 mm 78.54 in. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 2425 Kg 5346.21 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 970 - 1880 Lt 34.26 - 66.39 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | otomatik şanzıman E-CVT |
| Marka | BYD |
|---|---|
| Model | Ti 7 |
| Nesil | Ti 7 |
| Modifikasyonu (Motor) | DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 bg) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT |
| Üretim başlangıç yılı | 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 8.9 Lt/100 km
26.4 US mpg 31.7 UK mpg 11.2 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.4 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Brüt batarya kapasitesi | 26.6 kWh |
|---|---|
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 80 km 49.71 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ210XYC |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ200XSBN |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 490 bg |
| Sistem tork | 630 Nm 464.66 lb.-ft. |
| Güç | 156 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Xiaoyun / BYD472ZQB |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Maksimum ağırlık | 2425 Kg 5346.21 lbs. |
|---|---|
| Bagaj hacmi en az | 970 Lt 34.26 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1880 Lt 66.39 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Uzunluk | 5016 mm 197.48 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1995 mm 78.54 in. |
| Yükseklik | 1865 mm 73.43 in. |
| Dingil Mesafesi | 2920 mm 114.96 in. |
| Yerden yükseklik | 190 mm 7.48 in. |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |
| Yaklaşım açısı | 24° |
| Kalkış açısı | 25° |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman E-CVT |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/60 R19; 255/50 R20 |
| Jant Boyutu | 19; 20 |