
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, BYD Ti 7? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 8.9 l/100 km 26.4 US mpg 31.7 UK mpg 11.2 km/l |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 80 km 49.71 mi |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 190 km/h | 118.06 mph 0-100 km/h: 5.7 s 0-60 mph: 5.4 s |
| Jaką ma moc silnik, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 490 KM, 630 Nm 464.66 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 1.5 l 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 BYD DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, BYD Ti 7 SUV 2026 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | Napęd na wszystkie koła (4x4). PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 5016 mm 197.48 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 1995 mm 78.54 in. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | 2425 kg 5346.21 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 BYD Ti 7 SUV? | 970 - 1880 l 34.26 - 66.39 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 BYD Ti 7 DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 Hp) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT? | automatyczna skrzynia biegów E-CVT |
| Marka | BYD |
|---|---|
| Model | Ti 7 |
| Generacja | Ti 7 |
| Modyfikacja (Silnik) | DM-p 1.5L 26.6 kWh (490 KM) Plug-in Hybrid 4WD E-CVT |
| Początek produkcji | 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 8.9 l/100 km
26.4 US mpg 31.7 UK mpg 11.2 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 5.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 5.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 5.4 s |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h 118.06 mph |
| Pojemność brutto akumulatora | 26.6 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 80 km 49.71 mi |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 218 KM |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ210XYC |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Silnik elektryczny 2 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 272 KM |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ200XSBN |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 490 KM |
| Moment obrotowy systemu | 630 Nm 464.66 lb.-ft. |
| Moc | 156 KM |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 104.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | Xiaoyun / BYD472ZQB |
| Pojemność silnika | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układy silnika | System start-stop |
| Dopuszczalna masa | 2425 kg 5346.21 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 970 l 34.26 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1880 l 66.39 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Długość | 5016 mm 197.48 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1995 mm 78.54 in. |
| Wysokość | 1865 mm 73.43 in. |
| Rozstaw osi | 2920 mm 114.96 in. |
| Prześwit | 190 mm 7.48 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.4 m 37.4 ft. |
| Kąt natarcia | 24° |
| Kąt zejścia | 25° |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch przednie koła, jeden silnik elektryczny wprowadza w ruch tylne koła. Istnieje możliwość jazdy wyłącznie na energii elektrycznej lub w trybie mieszanym. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na wszystkie koła (4x4) |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | automatyczna skrzynia biegów E-CVT |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne zawieszenie wielowahaczowe |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 255/60 R19; 255/50 R20 |
| Rozmiar felg | 19; 20 |