
| Karoser tipi nedir, Skoda Elroq? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 408-452 km 253.52 - 280.86 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 15.1-16.8 kWh/100 km 24.3 - 27.04 kWh/100 mi 139 - 125 MPGe 6.6 - 6 km/kWh 4.1 - 3.7 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 8.5 saniye 0-60 mph: 8.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Skoda Elroq SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 190 bg, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Aktarımı nedir, Skoda Elroq SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | Arkadan İtiş. BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Skoda Elroq SUV? | 4488 mm 176.69 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Skoda Elroq SUV? | 1884 mm 74.17 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 1957-2090 Kg 4314.45 - 4607.66 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 2585 Kg 5698.95 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Skoda Elroq SUV? | 470 - 1580 Lt 16.6 - 55.8 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Nesil | Elroq |
| Modifikasyonu (Motor) | 60 61 kWh (190 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 8.1 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 10.3 Kg/bg, 97.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.6 Kg/Nm, 178.8 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 61 kWh |
|---|---|
| Net batarya kapasitesi | 58 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (WLTP) | 408-452 km 253.52 - 280.86 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.1-16.8 kWh/100 km
24.3 - 27.04 kWh/100 mi 139 - 125 MPGe 6.6 - 6 km/kWh 4.1 - 3.7 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 190 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EDC |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 190 bg |
| Sistem tork | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Ağırlık | 1957-2090 Kg 4314.45 - 4607.66 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2585 Kg 5698.95 lbs. |
| Azami yük | 495-628 Kg 1091.29 - 1384.5 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 470 Lt 16.6 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1580 Lt 55.8 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1000 Kg 2204.62 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Uzunluk | 4488 mm 176.69 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1884 mm 74.17 in. |
| Yükseklik | 1654-1655 mm 65.12 - 65.16 in. |
| Dingil Mesafesi | 2765 mm 108.86 in. |
| Ön tekerlek izi | 1587 mm 62.48 in. |
| Arka tekerlek izi | 1562 mm 61.5 in. |
| ön çıkıntı | 867 mm 34.13 in. |
| arka çıkıntı | 856 mm 33.7 in. |
| Yerden yükseklik | 171-186 mm 6.73 - 7.32 in. |
| En az dönüş açısı | 9.3 m 30.51 ft. |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 19; 20 |