
| Karoser tipi nedir, Skoda Elroq? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 524-577 km 325.6 - 358.53 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 15.5-17.2 kWh/100 km 24.94 - 27.68 kWh/100 mi 135 - 122 MPGe 6.5 - 5.8 km/kWh 4 - 3.6 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 180 km/saat | 111.85 mph 0-100 km/saat: 6.2 saniye 0-60 mph: 5.9 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Skoda Elroq SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 299 bg |
| Aktarımı nedir, Skoda Elroq SUV 2026 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). BEV (Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Skoda Elroq SUV? | 4488 mm 176.69 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Skoda Elroq SUV? | 1884 mm 74.17 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 2123-2246 Kg 4680.41 - 4951.58 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 2719 Kg 5994.37 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Skoda Elroq SUV? | 470 - 1580 Lt 16.6 - 55.8 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Skoda Elroq 85x 82 kWh (299 Hp) Electric AWD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Nesil | Elroq |
| Modifikasyonu (Motor) | 85x 82 kWh (299 bg) Electric AWD |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
|---|---|
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.9 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 7.1 Kg/bg, 140.8 bg/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
|---|---|
| Net batarya kapasitesi | 77 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (WLTP) | 524-577 km 325.6 - 358.53 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.5-17.2 kWh/100 km
24.94 - 27.68 kWh/100 mi 135 - 122 MPGe 6.5 - 5.8 km/kWh 4 - 3.6 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EDF |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EDD |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 299 bg |
| Ağırlık | 2123-2246 Kg 4680.41 - 4951.58 lbs. |
|---|---|
| Maksimum ağırlık | 2719 Kg 5994.37 lbs. |
| Azami yük | 473-596 Kg 1042.79 - 1313.96 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 470 Lt 16.6 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1580 Lt 55.8 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1800 Kg 3968.32 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Uzunluk | 4488 mm 176.69 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1884 mm 74.17 in. |
| Yükseklik | 1649-1650 mm 64.92 - 64.96 in. |
| Dingil Mesafesi | 2766 mm 108.9 in. |
| Ön tekerlek izi | 1587 mm 62.48 in. |
| Arka tekerlek izi | 1562 mm 61.5 in. |
| ön çıkıntı | 867 mm 34.13 in. |
| arka çıkıntı | 856 mm 33.7 in. |
| Yerden yükseklik | 167-182 mm 6.57 - 7.17 in. |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Kampana |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 19; 20 |