
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Skoda Elroq? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 408-452 km 253.52 - 280.86 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 15.1-16.8 kWh/100 km 24.3 - 27.04 kWh/100 mi 139 - 125 MPGe 6.6 - 6 km/kWh 4.1 - 3.7 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 160 km/h | 99.42 mph 0-100 km/h: 8.5 s 0-60 mph: 8.1 s |
| Jaką ma moc silnik, Skoda Elroq SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 190 KM, 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Skoda Elroq SUV 2026 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | Napęd na tylne koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Skoda Elroq SUV? | 4488 mm 176.69 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Skoda Elroq SUV? | 1884 mm 74.17 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 1957-2090 kg 4314.45 - 4607.66 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 2585 kg 5698.95 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Skoda Elroq SUV? | 470 - 1580 l 16.6 - 55.8 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Skoda Elroq 60 61 kWh (190 Hp) Electric? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Elroq |
| Generacja | Elroq |
| Modyfikacja (Silnik) | 60 61 kWh (190 KM) Electric |
| Początek produkcji | kwiecień, 2026 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.1 s |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Stosunek masy do mocy | 10.3 kg/KM, 97.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.6 kg/Nm, 178.8 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 61 kWh |
|---|---|
| Pojemność netto (użytkowa) akumulatora | 58 kWh |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (WLTP) | 408-452 km 253.52 - 280.86 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 15.1-16.8 kWh/100 km
24.3 - 27.04 kWh/100 mi 139 - 125 MPGe 6.6 - 6 km/kWh 4.1 - 3.7 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 190 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | EDC |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Tylna oś, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 190 KM |
| Moment obrotowy systemu | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Masa własna | 1957-2090 kg 4314.45 - 4607.66 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2585 kg 5698.95 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 495-628 kg 1091.29 - 1384.5 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 470 l 16.6 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1580 l 55.8 cu. ft. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1000 kg 2204.62 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Długość | 4488 mm 176.69 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1884 mm 74.17 in. |
| Wysokość | 1654-1655 mm 65.12 - 65.16 in. |
| Rozstaw osi | 2765 mm 108.86 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1587 mm 62.48 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1562 mm 61.5 in. |
| zwis przedni | 867 mm 34.13 in. |
| zwis tylny | 856 mm 33.7 in. |
| Prześwit | 171-186 mm 6.73 - 7.32 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 9.3 m 30.51 ft. |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza tylne koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Bębnowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar felg | 19; 20 |