
| Karoser tipi nedir, Ferrari GTS Turbo? | Targa, 2 Kapı, 2 Koltuk |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 1986 GTS Turbo 2.0 V8 (254 Hp)? | 253 km/saat | 157.21 mph 0-100 km/saat: 6.3 saniye 0-60 mph: 6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Ferrari GTS Turbo Targa 1986 2.0 V8 (254 Hp)? | 254 bg, 328 Nm 241.92 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Ferrari GTS Turbo Targa 1986 2.0 V8 (254 Hp)? | 2.0 Lt 1991 cm3 121.5 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 1986 Ferrari 2.0 V8 (254 Hp)? | 8, V motor |
| Aktarımı nedir, Ferrari GTS Turbo Targa 1986 2.0 V8 (254 Hp)? | Arkadan İtiş. İçten yanmalı motor. İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1986 Ferrari GTS Turbo Targa? | 4255 mm 167.52 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1986 Ferrari GTS Turbo Targa? | 1730 mm 68.11 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 1986 Ferrari GTS Turbo 2.0 V8 (254 Hp)? | 1275 Kg 2810.89 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 1986 Ferrari GTS Turbo 2.0 V8 (254 Hp)? | 5, manuel şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Ferrari |
| Model | GTS Turbo |
| Nesil | GTS Turbo |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 V8 (254 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1986 yıl |
| Son üretim yılı | 1989 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Targa |
| Koltuk Sayısı | 2 |
| Kapı sayısı | 2 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 15.6 Lt/100 km
15.1 US mpg 18.1 UK mpg 6.4 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 7.8-10 Lt/100 km
30.2 - 23.5 US mpg 36.2 - 28.2 UK mpg 12.8 - 10 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6 saniye |
| Maksimum sürat | 253 km/saat 157.21 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 5 Kg/bg, 199.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.9 Kg/Nm, 257.3 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 254 bg @ 6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.6 bg/Lt |
| Tork | 328 Nm @ 4100 dev/dak 241.92 lb.-ft. @ 4100 dev/dak |
| Maksimum motor hızı | 7700 dev/dak |
| Motor düzeni | Arka, enine |
| Motor Modeli/Kodu | F106 N 000 |
| Motor hacmi | 1991 cm3 121.5 cu. in. |
| Silindir Adedi | 8 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 66.8 mm 2.63 in. |
| Silindir içi vuruş | 71 mm 2.8 in. |
| Sıkıştırma oranı | 7.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 10 Lt 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 22 Lt 23.25 US qt | 19.36 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1275 Kg 2810.89 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 74 Lt 19.55 US gal | 16.28 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4255 mm 167.52 in. |
| Genişlik | 1730 mm 68.11 in. |
| Yükseklik | 1128 mm 44.41 in. |
| Dingil Mesafesi | 2350 mm 92.52 in. |
| Ön tekerlek izi | 1485 mm 58.46 in. |
| Arka tekerlek izi | 1465 mm 57.68 in. |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın arka tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 5 vites, manuel şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Çift salıncaklı, Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 205/55 R16 Arka lastikler: 225/50 R16 |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 7J x 16 Arka jantlar: 8J x 16 |