
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Ferrari GTS Turbo? | Targa, 2 drzwi, 2 miejsc |
|---|---|
| Jak szybki jest pojazd, 1986 GTS Turbo 2.0 V8 (254 Hp)? | 253 km/h | 157.21 mph 0-100 km/h: 6.3 s 0-60 mph: 6 s |
| Jaką ma moc silnik, Ferrari GTS Turbo Targa 1986 2.0 V8 (254 Hp)? | 254 KM, 328 Nm 241.92 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Ferrari GTS Turbo Targa 1986 2.0 V8 (254 Hp)? | 2.0 l 1991 cm3 121.5 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1986 Ferrari 2.0 V8 (254 Hp)? | 8, V-kształtny |
| Jaki jest układ napędowy, Ferrari GTS Turbo Targa 1986 2.0 V8 (254 Hp)? | Napęd na tylne koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1986 Ferrari GTS Turbo Targa? | 4255 mm 167.52 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1986 Ferrari GTS Turbo Targa? | 1730 mm 68.11 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 1986 Ferrari GTS Turbo 2.0 V8 (254 Hp)? | 1275 kg 2810.89 lbs. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 1986 Ferrari GTS Turbo 2.0 V8 (254 Hp)? | 5, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Ferrari |
| Model | GTS Turbo |
| Generacja | GTS Turbo |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0 V8 (254 KM) |
| Początek produkcji | 1986 r |
| Koniec produkcji | 1989 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Targa |
| Liczba miejsc | 2 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski | 15.6 l/100 km
15.1 US mpg 18.1 UK mpg 6.4 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski | 7.8-10 l/100 km
30.2 - 23.5 US mpg 36.2 - 28.2 UK mpg 12.8 - 10 km/l |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 6.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 6.3 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 6 s |
| Prędkość maksymalna | 253 km/h 157.21 mph |
| Stosunek masy do mocy | 5 kg/KM, 199.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3.9 kg/Nm, 257.3 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 254 KM @ 6500 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 127.6 KM/l |
| Moment obrotowy | 328 Nm @ 4100 obr./min. 241.92 lb.-ft. @ 4100 obr./min. |
| Maksymalną prędkość obrotową silnika | 7700 obr./min. |
| Układ silnika | Z tyłu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | F106 N 000 |
| Pojemność silnika | 1991 cm3 121.5 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Konfiguracja silnika | V-kształtny |
| Średnica cylindrów | 66.8 mm 2.63 in. |
| Skok tłoka | 71 mm 2.8 in. |
| Stopień sprężania | 7.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 2 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 10 l 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 22 l 23.25 US qt | 19.36 UK qt |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1275 kg 2810.89 lbs. |
| Zbiornik paliwa | 74 l 19.55 US gal | 16.28 UK gal |
| Wymiary | |
| Długość | 4255 mm 167.52 in. |
| Szerokość | 1730 mm 68.11 in. |
| Wysokość | 1128 mm 44.41 in. |
| Rozstaw osi | 2350 mm 92.52 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1485 mm 58.46 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1465 mm 57.68 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 12 m 39.37 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 5 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , Niezależne zawieszenie sprężyny śrubowej, stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | podwójny wahacz poprzeczny , Niezależne zawieszenie sprężyny śrubowej, stabilizator poprzeczny |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe wentylowane |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Rozmiar opon | Przednie opony: 205/55 R16 Tylne opony: 225/50 R16 |
| Rozmiar felg | Przednie felgi: 7J x 16 Tylne felgi: 8J x 16 |