
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Toyota Vios IV? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Toyota Vios IV GR Sport 1.5 (111 Hp) Full Hybrid E-CVT? | 3.6 l/100 km 65.3 US mpg 78.5 UK mpg 27.8 km/l |
| Jaką ma moc silnik, Toyota Vios Sedan 2025 GR Sport 1.5 (111 Hp) Full Hybrid E-CVT? | 111 KM, 121 Nm 89.25 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Toyota Vios Sedan 2025 GR Sport 1.5 (111 Hp) Full Hybrid E-CVT? | 1.5 l 1496 cm3 91.29 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2025 Toyota GR Sport 1.5 (111 Hp) Full Hybrid E-CVT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Toyota Vios IV Sedan 2025 GR Sport 1.5 (111 Hp) Full Hybrid E-CVT? | Napęd na przednie koła. FHEF (zupełna hybryda). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2025 Toyota Vios Sedan ? | 4440 mm 174.8 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2025 Toyota Vios Sedan ? | 1740 mm 68.5 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2025 Toyota Vios IV GR Sport 1.5 (111 Hp) Full Hybrid E-CVT? | 1165 kg 2568.39 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2025 Toyota Vios Sedan ? | 460 l 16.24 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2025 Toyota Vios IV GR Sport 1.5 (111 Hp) Full Hybrid E-CVT? | automatyczna skrzynia biegów E-CVT |
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | Vios |
| Generacja | Vios IV |
| Modyfikacja (Silnik) | GR Sport 1.5 (111 KM) Full Hybrid E-CVT |
| Początek produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | FHEF (zupełna hybryda) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 3.6 l/100 km
65.3 US mpg 78.5 UK mpg 27.8 km/l |
|---|---|
| Typ paliwa | Benzyna |
| Stosunek masy do mocy | 10.5 kg/KM, 95.3 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 9.6 kg/Nm, 103.9 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 0.7 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą, pod tylnymi siedzeniami |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 80 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 141 Nm 104 lb.-ft. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Z przodu, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 111 KM |
| Moc | 91 KM @ 5500 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 60.8 KM/l |
| Moment obrotowy | 121 Nm @ 4000-4800 obr./min. 89.25 lb.-ft. @ 4000-4800 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 2NR-VEX |
| Pojemność silnika | 1496 cm3 91.29 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 72.5 mm 2.85 in. |
| Skok tłoka | 90.6 mm 3.57 in. |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC, Dual VVT-i |
| Ilość oleju w silniku | 3.3 l 3.49 US qt | 2.9 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop |
| Masa własna | 1165 kg 2568.39 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 460 l 16.24 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 36 l 9.51 US gal | 7.92 UK gal |
| Długość | 4440 mm 174.8 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1740 mm 68.5 in. |
| Wysokość | 1480 mm 58.27 in. |
| Rozstaw osi | 2620 mm 103.15 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 10.4 m 34.12 ft. |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | automatyczna skrzynia biegów E-CVT |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 205/50 R17 |
| Rozmiar felg | 17 |