
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Omoda 7? | SUV, 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Omoda 7 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 2.3 l/100 km 102.3 US mpg 122.8 UK mpg 43.5 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Omoda 7 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 23-53 g/km CO2 |
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 90 km 55.92 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Omoda 7 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 21.5 kWh/100 km 34.6 kWh/100 mi 97 MPGe 4.7 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2026 7 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 8.4 s 0-60 mph: 8 s |
| Jaką ma moc silnik, Omoda 7 SUV 2026 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 279 KM, 365 Nm 269.21 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Omoda 7 SUV 2026 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2026 Omoda SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Omoda 7 SUV 2026 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | Napęd na przednie koła. PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym). SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2026 Omoda 7 SUV? | 4660 mm 183.46 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2026 Omoda 7 SUV? | 1875 mm 73.82 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2026 Omoda 7 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1870 kg 4122.64 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2026 Omoda 7 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 2392 kg 5273.46 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2026 Omoda 7 SUV? | 401 l 14.16 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2026 Omoda 7 SHS-P 1.5 TGDI (279 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | automatyczna skrzynia biegów DHT |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Omoda |
| Model | 7 |
| Generacja | 7 |
| Modyfikacja (Silnik) | SHS-P 1.5 TGDI (279 KM) Plug-in Hybrid DHT |
| Początek produkcji | Styczeń, 2026 r |
| Architektura agregatu | PHEV (Plug-in hybrydowy pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 2.3 l/100 km
102.3 US mpg 122.8 UK mpg 43.5 km/l |
| Emisje CO2 (WLTP) | 23-53 g/km |
| Typ paliwa | benzyna / elektryczność |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 8.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 8.4 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Stosunek masy do mocy | 6.7 kg/KM, 149.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.1 kg/Nm, 195.2 Nm/tonę |
| Samochody elektryczne i hybrydowe | |
| Pojemność brutto akumulatora | 18.4 kWh |
| Napięcie baterii | 350.56 V |
| Technologia baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg w trybie elektrycznym (WLTP) | 90 km 55.92 mi |
| Średnie zużycie energii (WLTP) | 21.5 kWh/100 km
34.6 kWh/100 mi 97 MPGe 4.7 km/kWh 2.9 mi/kWh |
| Maksymalna szybkość (jedynie napędzane elektrycznie) | 140 km/h 86.99 mph |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 204 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | KPTZ220YMDA0 |
| Maksymalne obroty silnika elektrycznego | 16000 obr./min. |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Zintegrowany z przekładnią |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 279 KM |
| Moment obrotowy systemu | 365 Nm @ 2000-4000 obr./min. 269.21 lb.-ft. @ 2000-4000 obr./min. |
| Silnik spalinowy | |
| Moc | 143 KM @ 5200 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 95.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 215 Nm @ 2500 obr./min. 158.58 lb.-ft. @ 2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | SQRH4J15 |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 72 mm 2.83 in. |
| Skok tłoka | 92 mm 3.62 in. |
| Stopień sprężania | 14.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk bezpośredni |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1870 kg 4122.64 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 2392 kg 5273.46 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 522 kg 1150.81 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 401 l 14.16 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 60 l 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1250 kg 2755.78 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4660 mm 183.46 in. |
| Szerokość | 1875 mm 73.82 in. |
| Wysokość | 1670 mm 65.75 in. |
| Rozstaw osi | 2720 mm 107.09 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1582 mm 62.28 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1604 mm 63.15 in. |
| zwis przedni | 912 mm 35.91 in. |
| zwis tylny | 1028 mm 40.47 in. |
| Prześwit | 157 mm 6.18 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.04 m 36.22 ft. |
| Kąt natarcia | 20.1° |
| Kąt zejścia | 21.3° |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW oraz motor elektryczny wprowadzają w ruch przednie koła pojazdu z możliwością jazdy zasilane wyłącznie energią elektryczną lub w trybie mieszanym. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | automatyczna skrzynia biegów DHT |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 235/50 R19; 235/45 R20 |
| Rozmiar felg | 7J x 19; 8J x 20 |