
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Lincoln Continental Mark III? | Coupé , 2 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Lincoln Continental Mark Coupé 1968 7.5 V8 (365 Hp) SelectShift? | 365 KM, 678 Nm 500.07 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Lincoln Continental Mark Coupé 1968 7.5 V8 (365 Hp) SelectShift? | 7.5 l 7538 cm3 460 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1968 Lincoln 7.5 V8 (365 Hp) SelectShift? | 8, V-kształtny |
| Jaki jest układ napędowy, Lincoln Continental Mark III Coupé 1968 7.5 V8 (365 Hp) SelectShift? | Napęd na tylne koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 1968 Lincoln Continental Mark Coupé ? | 5489 mm 216.1 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 1968 Lincoln Continental Mark Coupé ? | 2017 mm 79.41 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 1968 Lincoln Continental Mark III 7.5 V8 (365 Hp) SelectShift? | 2152-2269 kg 4744.35 - 5002.29 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 1968 Lincoln Continental Mark Coupé ? | 382 l 13.49 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 1968 Lincoln Continental Mark III 7.5 V8 (365 Hp) SelectShift? | 3, automatyczna skrzynia biegów SelectShift |
| Marka | Lincoln |
|---|---|
| Model | Continental Mark |
| Generacja | Continental Mark III |
| Modyfikacja (Silnik) | 7.5 V8 (365 KM) SelectShift |
| Początek produkcji | 1968 r |
| Koniec produkcji | 1971 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Coupé |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Typ paliwa | Benzyna |
|---|---|
| Stosunek masy do mocy | 5.9 kg/KM, 169.6 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 3.2 kg/Nm, 315.1 Nm/tonę |
| Moc | 365 KM @ 4600 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 48.4 KM/l |
| Moment obrotowy | 678 Nm @ 2800 obr./min. 500.07 lb.-ft. @ 2800 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, wzdłuż |
| Model/Kod silnika | Ford 385 |
| Pojemność silnika | 7538 cm3 460 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Konfiguracja silnika | V-kształtny |
| Średnica cylindrów | 110.74 mm 4.36 in. |
| Skok tłoka | 97.8 mm 3.85 in. |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 2 |
| Układ wtrysku paliwa | Gaźnik |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | OHV |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Masa własna | 2152-2269 kg 4744.35 - 5002.29 lbs. |
|---|---|
| Minimalna pojemność bagażnika | 382 l 13.49 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 91 l 24.04 US gal | 20.02 UK gal |
| Długość | 5489 mm 216.1 in. |
|---|---|
| Szerokość | 2017 mm 79.41 in. |
| Wysokość | 1359 mm 53.5 in. |
| Rozstaw osi | 2977 mm 117.2 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1575 mm 62.01 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1575 mm 62.01 in. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch tylne koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na tylne koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 3 biegów, automatyczna skrzynia biegów SelectShift |
| Zawieszenie przednie | Sprężyna śrubowa, podwójny wahacz poprzeczny , stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Sztywne mosty Zawieszenie, Sprężyna śrubowa |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 297.2 mm |
| Hamulce tylne | Bębnowe , 279.4 mm |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie hydrauliczne |
| Rozmiar felg | 15 |