
| Karoser tipi nedir, Alfa Romeo 33 (905)? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Motor gücü ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1983 1.3 (86 Hp)? | 86 bg |
| Motor hacmi ne kadar, Alfa Romeo 33 Hatchback 1983 1.3 (86 Hp)? | 1.4 Lt 1351 cm3 82.44 cu. in. |
| Aktarımı nedir, Alfa Romeo 33 (905) Hatchback 1983 1.3 (86 Hp)? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1983 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 4015 mm 158.07 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1983 Alfa Romeo 33 Hatchback? | 1612 mm 63.46 in. |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Nesil | 33 (905) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.3 (86 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1983 yıl |
| Son üretim yılı | 1989 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 9.7 Lt/100 km
24.2 US mpg 29.1 UK mpg 10.3 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.5-7.9 Lt/100 km
42.8 - 29.8 US mpg 51.4 - 35.8 UK mpg 18.2 - 12.7 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Motor | |
| Güç | 86 bg |
| Litre başına güç | 63.7 bg/Lt |
| Motor Modeli/Kodu | 305.86, 305.87 |
| Motor hacmi | 1351 cm3 82.44 cu. in. |
| Silindir çapı | 80 mm 3.15 in. |
| Silindir içi vuruş | 67.2 mm 2.65 in. |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.3 Lt 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4015 mm 158.07 in. |
| Genişlik | 1612 mm 63.46 in. |
| Yükseklik | 1340 mm 52.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2455 mm 96.65 in. |
| ön çıkıntı | 800 mm 31.5 in. |
| arka çıkıntı | 760 mm 29.92 in. |