
| От какъв тип е каросерията, Chery Fulwin A9L? | Седан, 4 врати, 4-5 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 0.8-5.98 л/100 км 294 - 39.3 US mpg 353.1 - 47.2 UK mpg 125 - 16.7 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | China VIb |
| Колко може да измине изцяло на ток, CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 151-200 км 93.83 - 124.27 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 20.6 кВтч/100 км. 33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 км/кВтч 3 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2025 Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 180 км/ч | 111.85 mph 0-100 км/ч: 4.9 сек 0-60 mph: 4.7 сек |
| Колко мощност има, Chery Fulwin A9L Седан 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 639 кс, 854 Нм 629.88 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Chery Fulwin A9L Седан 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 1.5 л 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2025 Chery CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Chery Fulwin A9L Седан 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | Пълно задвижване (4x4). PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела, един електромотор задвижва предните колела, един електромотор задвижва задните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Chery Fulwin A9L Седан? | 5018 мм 197.56 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Chery Fulwin A9L Седан? | 1965 мм 77.36 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2230 кг 4916.31 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2650 кг 5842.25 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2025 Chery Fulwin A9L Седан? | 405 л 14.3 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | автоматична скоростна кутия DHT Pro |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Chery |
| Модел | Fulwin A9L |
| Генерация | Fulwin A9L |
| Модификация (Двигател) | CD-M 1.5T (639 кс) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro |
| Начало на производство | Юли, 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой места | 4-5 |
| Брой врати | 4 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво - комбиниран | 0.8-5.98 л/100 км
294 - 39.3 US mpg 353.1 - 47.2 UK mpg 125 - 16.7 км/л |
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 4.9 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 4.9 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 4.7 сек |
| Максимална скорост | 180 км/ч 111.85 mph |
| Екологичен стандарт | China VIb |
| Съотношение тегло/мощност | 3.5 кг/кс, 286.5 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 2.6 кг/Нм, 383 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Брутен капацитет на батерията | 33.68 кВтч |
| Технология на батерията | Литиево-желязо фосфатна (LiFePO4) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег | 151-200 км 93.83 - 124.27 mi |
| Среден разход на електрическа енергия | 20.6 кВтч/100 км.
33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 км/кВтч 3 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 217 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 310 Нм 228.64 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | KPTZ220YMDA0 |
| Местоположение на електродвигателя | Интегриран в трансмисията |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Електродвигател 2 | |
| Мощност на ел. двигател | 265 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 324 Нм 238.97 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Задна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 639 кс |
| Въртящ момент на системата | 854 Нм 629.88 lb.-ft. |
| Двигател с вътрешно горене | |
| Мощност | 156 кс @ 5200 об/мин |
| Мощност за литър работен обем | 104.1 кс/л |
| Въртящ момент | 220 Нм @ 2500 об/мин 162.26 lb.-ft. @ 2500 об/мин |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | Kunpeng SQRH4J15 |
| Обем на двигателя | 1499 см3 91.47 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Степен на сгъстяване | 15:1 |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Директно впръскване |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Турбокомпресор, Интеркулер |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2230 кг 4916.31 lbs. |
| Допустима маса | 2650 кг 5842.25 lbs. |
| Максимална товароносимост | 420 кг 925.94 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 405 л 14.3 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 67 л 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Размери | |
| Дължина | 5018 мм 197.56 in. |
| Широчина | 1965 мм 77.36 in. |
| Височина | 1500 мм 59.06 in. |
| Колесна база | 3000 мм 118.11 in. |
| Предна следа | 1698 мм 66.85 in. |
| Задна следа | 1703 мм 67.05 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.23 |
| Минимален диаметър на завой | 11.9 м 39.04 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 13° |
| Заден ъгъл на проходимост | 15° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) задвижва предните колела, един електромотор задвижва предните колела, един електромотор задвижва задните колела. Има възможност за движение в изцяло електрически или смесен режим. |
| Задвижване | Пълно задвижване (4x4) |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | автоматична скоростна кутия DHT Pro |
| Предно окачване | двоен напречен носач, напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно (многоточково) окачване, напречен стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови вентилирани |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 245/45 R20 |
| Размери на джантите | 20 |