
| Karoser tipi nedir, Chery Fulwin A9L? | Sedan, 4 Kapı, 4-5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 0.8-5.98 Lt/100 km 294 - 39.3 US mpg 353.1 - 47.2 UK mpg 125 - 16.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | China VIb |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 151-200 km 93.83 - 124.27 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 20.6 kWh/100 km 33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 180 km/saat | 111.85 mph 0-100 km/saat: 4.9 saniye 0-60 mph: 4.7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 639 bg, 854 Nm 629.88 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Chery CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery Fulwin A9L Sedan 2025 CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 5018 mm 197.56 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 1965 mm 77.36 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2230 Kg 4916.31 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | 2650 Kg 5842.25 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Chery Fulwin A9L Sedan? | 405 Lt 14.3 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Chery Fulwin A9L CD-M 1.5T (639 Hp) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro? | otomatik şanzıman DHT Pro |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Fulwin A9L |
| Nesil | Fulwin A9L |
| Modifikasyonu (Motor) | CD-M 1.5T (639 bg) 4WD Plug-in Hybrid DHT Pro |
| Üretim başlangıç yılı | Temmuz, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 4-5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 0.8-5.98 Lt/100 km
294 - 39.3 US mpg 353.1 - 47.2 UK mpg 125 - 16.7 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.7 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Emisyon Standardı | China VIb |
| Ağırlık/güç oranı | 3.5 Kg/bg, 286.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.6 Kg/Nm, 383 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 33.68 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 151-200 km 93.83 - 124.27 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 20.6 kWh/100 km
33.15 kWh/100 mi 102 MPGe 4.9 km/kWh 3 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 217 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | KPTZ220YMDA0 |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 265 bg |
| Elektrikli motor torku | 324 Nm 238.97 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 639 bg |
| Sistem tork | 854 Nm 629.88 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 2500 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Kunpeng SQRH4J15 |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Sıkıştırma oranı | 15:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2230 Kg 4916.31 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2650 Kg 5842.25 lbs. |
| Azami yük | 420 Kg 925.94 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 405 Lt 14.3 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 67 Lt 17.7 US gal | 14.74 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5018 mm 197.56 in. |
| Genişlik | 1965 mm 77.36 in. |
| Yükseklik | 1500 mm 59.06 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1698 mm 66.85 in. |
| Arka tekerlek izi | 1703 mm 67.05 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.23 |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 13° |
| Kalkış açısı | 15° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman DHT Pro |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/45 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |