
| От какъв тип е каросерията, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van? | Ван, 4-5 врати, 2-3 места |
|---|---|
| Колко е разходът на гориво, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 3.7-7.7 л/100 км 63.6 - 30.5 US mpg 76.3 - 36.7 UK mpg 27 - 13 км/л |
| Колко ЕКО е колата, Volkswagen Transporter 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 84-100 г/км CO2 Euro 6e |
| Колко може да измине изцяло на ток, 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 49-56 км 30.45 - 34.8 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 12.4-13.9 кВтч/100 км. 19.96 - 22.37 kWh/100 mi 169 - 151 MPGe 8.1 - 7.2 км/кВтч 5 - 4.5 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2025 Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 160 км/ч | 99.42 mph 0-100 км/ч: 11 сек 0-60 mph: 10.5 сек |
| Колко мощност има, Volkswagen Transporter Ван 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 232 кс, 205 Нм 151.2 lb.-ft. |
| Какъв е обемът на двигателя, Volkswagen Transporter Ван 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 2.5 л 2488 см3 151.83 cu. in. |
| Колко цилиндъра има моторът, 2025 Volkswagen 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 4, Редови |
| Какво е задвижването, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van Ван 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | Предно задвижване. PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил). Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2025 Volkswagen Transporter Ван? | 5450 мм 214.57 in. |
| Колко широка е колата, 2025 Volkswagen Transporter Ван? | 2275 мм 89.57 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 2008-2058 кг 4426.88 - 4537.11 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 3025 кг 6668.98 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2025 Volkswagen Transporter Ван? | 6046 л 213.51 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | автоматична скоростна кутия CVT |
| Основна информация | |
|---|---|
| Марка | Volkswagen |
| Модел | Transporter |
| Генерация | Transporter (T7) Panel Van |
| Модификация (Двигател) | 2.5 (232 кс) eHybrid CVT L2H1 |
| Начало на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | PHEV (Plug-in хибриден електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Ван |
| Брой места | 2-3 |
| Брой врати | 4-5 |
| Експлоатационни показатели | |
| Разход на гориво, ниска скорост (WLTP) | 6.6-6.9 л/100 км
35.6 - 34.1 US mpg 42.8 - 40.9 UK mpg 15.2 - 14.5 км/л |
| Разход на гориво, средна скорост (WLTP) | 5-6.3 л/100 км
47 - 37.3 US mpg 56.5 - 44.8 UK mpg 20 - 15.9 км/л |
| Разход на гориво, висока скорост (WLTP) | 6.1-6.5 л/100 км
38.6 - 36.2 US mpg 46.3 - 43.5 UK mpg 16.4 - 15.4 км/л |
| Разход на гориво, много висока скорост (WLTP) | 8.7-9.9 л/100 км
27 - 23.8 US mpg 32.5 - 28.5 UK mpg 11.5 - 10.1 км/л |
| Разход на гориво, комбиниран (WLTP) | 3.7-7.7 л/100 км
63.6 - 30.5 US mpg 76.3 - 36.7 UK mpg 27 - 13 км/л |
| CO2 емисии (WLTP) | 84-100 г/км |
| Тип гориво | бензин / електричество |
| Ускорение 0 - 100 км/ч | 11 сек |
| Ускорение 0 - 62 mph | 11 сек |
| Ускорение 0 - 60 mph (Изчислено от Auto-Data.net) | 10.5 сек |
| Максимална скорост | 160 км/ч 99.42 mph |
| Екологичен стандарт | Euro 6e |
| Съотношение тегло/мощност | 8.7 кг/кс, 115.5 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 9.8 кг/Нм, 102.1 Нм/тон |
| Електрически и хибридни автомобили | |
| Нетен (използваем) капацитет на батерията | 16.5 кВтч |
| Напрежение на батерията | 323 В |
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Изцяло електрически пробег (WLTP) | 49-56 км 30.45 - 34.8 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (WLTP) | 12.4-13.9 кВтч/100 км.
19.96 - 22.37 kWh/100 mi 169 - 151 MPGe 8.1 - 7.2 км/кВтч 5 - 4.5 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 152 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 320 Нм 236.02 lb.-ft. |
| Местоположение на електродвигателя | Интегриран в трансмисията |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 232 кс |
| Двигател с вътрешно горене | |
| Мощност | 118 кс |
| Мощност за литър работен обем | 47.4 кс/л |
| Въртящ момент | 205 Нм 151.2 lb.-ft. |
| Разположение на двигателя | Отпред, напречно |
| Модел/код на двигателя | Duratec |
| Обем на двигателя | 2488 см3 151.83 cu. in. |
| Брой цилиндри | 4 |
| Конфигурация на двигателя | Редови |
| Диаметър на цилиндрите | 89 мм 3.5 in. |
| Ход на буталото | 100 мм 3.94 in. |
| Брой клапани на цилиндър | 4 |
| Система за впръскване на гориво | Многоточково индиректно впръскване (многоточков инжекцион) |
| Начин на въздушна аспирация (Вид пълнене) | Атмосферен двигател |
| Газоразпределителен механизъм | DOHC, VCT |
| Двигателни системи | Старт & Стоп система |
| Обеми и тегла | |
| Собствена маса | 2008-2058 кг 4426.88 - 4537.11 lbs. |
| Допустима маса | 3025 кг 6668.98 lbs. |
| Максимална товароносимост | 967-1017 кг 2131.87 - 2242.1 lbs. |
| Максимален обем на багажника | 6046 л 213.51 cu. ft. |
| Обем на резервоара | 55 л 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Максимално натоварване на покрива | 170 кг 374.79 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке със спирачки (12%) | 2300 кг 5070.63 lbs. |
| Максимално тегло на ремарке без спирачки | 750 кг 1653.47 lbs. |
| Максимално натоварване върху теглича | 92 кг 202.83 lbs. |
| Размери | |
| Дължина | 5450 мм 214.57 in. |
| Широчина с отворени огледала | 2275 мм 89.57 in. |
| Височина | 1970 мм 77.56 in. |
| Колесна база | 3500 мм 137.8 in. |
| Преден надвес | 958 мм 37.72 in. |
| Заден надвес | 992 мм 39.06 in. |
| Пътен просвет | 164 мм 6.46 in. |
| Минимален диаметър на завой | 13-13.8 м 42.65 - 45.28 ft. |
| Преден ъгъл на проходимост | 16.4° |
| Заден ъгъл на проходимост | 17.2° |
| Ъгъл на рампата | 11.7° |
| Задвижване, спирачки, окачване | |
| Архитектура на задвижването | Двигател с вътрешно горене (ДВГ) и електрически мотор задвижват предните колела на автомобила с възможност за движение в изцяло електрически или в смесен режим. |
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | автоматична скоростна кутия CVT |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 215/65 R16; 215/60 R17; 235/50 R19 |
| Размери на джантите | 6.5J x 16; 6.5J x 17; 7.5J x 19 |