
| Karoser tipi nedir, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van? | Kamyonet, 4-5 Kapı, 2-3 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 3.7-7.7 Lt/100 km 63.6 - 30.5 US mpg 76.3 - 36.7 UK mpg 27 - 13 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Volkswagen Transporter 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 84-100 g/km CO2 Euro 6e |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 49-56 km 30.45 - 34.8 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 12.4-13.9 kWh/100 km 19.96 - 22.37 kWh/100 mi 169 - 151 MPGe 8.1 - 7.2 km/kWh 5 - 4.5 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 160 km/saat | 99.42 mph 0-100 km/saat: 11 saniye 0-60 mph: 10.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Volkswagen Transporter Kamyonet 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 232 bg, 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Volkswagen Transporter Kamyonet 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 2.5 Lt 2488 cm3 151.83 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Volkswagen 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Volkswagen Transporter (T7) Panel Van Kamyonet 2025 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | Önden çekiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Volkswagen Transporter Kamyonet? | 5450 mm 214.57 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Volkswagen Transporter Kamyonet? | 2275 mm 89.57 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 2008-2058 Kg 4426.88 - 4537.11 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | 3025 Kg 6668.98 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Volkswagen Transporter Kamyonet? | 6046 Lt 213.51 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Volkswagen Transporter (T7) Panel Van 2.5 (232 Hp) eHybrid CVT L2H1? | otomatik şanzıman CVT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Transporter |
| Nesil | Transporter (T7) Panel Van |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.5 (232 bg) eHybrid CVT L2H1 |
| Üretim başlangıç yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Kamyonet |
| Koltuk Sayısı | 2-3 |
| Kapı sayısı | 4-5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 6.6-6.9 Lt/100 km
35.6 - 34.1 US mpg 42.8 - 40.9 UK mpg 15.2 - 14.5 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 5-6.3 Lt/100 km
47 - 37.3 US mpg 56.5 - 44.8 UK mpg 20 - 15.9 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 6.1-6.5 Lt/100 km
38.6 - 36.2 US mpg 46.3 - 43.5 UK mpg 16.4 - 15.4 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 8.7-9.9 Lt/100 km
27 - 23.8 US mpg 32.5 - 28.5 UK mpg 11.5 - 10.1 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 3.7-7.7 Lt/100 km
63.6 - 30.5 US mpg 76.3 - 36.7 UK mpg 27 - 13 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 84-100 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 11 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 11 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 10.5 saniye |
| Maksimum sürat | 160 km/saat 99.42 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 8.7 Kg/bg, 115.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 9.8 Kg/Nm, 102.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Net batarya kapasitesi | 16.5 kWh |
| Batarya voltajı | 323 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 49-56 km 30.45 - 34.8 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 12.4-13.9 kWh/100 km
19.96 - 22.37 kWh/100 mi 169 - 151 MPGe 8.1 - 7.2 km/kWh 5 - 4.5 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 152 bg |
| Elektrikli motor torku | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 232 bg |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 118 bg |
| Litre başına güç | 47.4 bg/Lt |
| Tork | 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Duratec |
| Motor hacmi | 2488 cm3 151.83 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 89 mm 3.5 in. |
| Silindir içi vuruş | 100 mm 3.94 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC, VCT |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2008-2058 Kg 4426.88 - 4537.11 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3025 Kg 6668.98 lbs. |
| Azami yük | 967-1017 Kg 2131.87 - 2242.1 lbs. |
| Bagaj hacmi en fazla | 6046 Lt 213.51 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 55 Lt 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Tavan Yükü | 170 Kg 374.79 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2300 Kg 5070.63 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 92 Kg 202.83 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5450 mm 214.57 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2275 mm 89.57 in. |
| Yükseklik | 1970 mm 77.56 in. |
| Dingil Mesafesi | 3500 mm 137.8 in. |
| ön çıkıntı | 958 mm 37.72 in. |
| arka çıkıntı | 992 mm 39.06 in. |
| Yerden yükseklik | 164 mm 6.46 in. |
| En az dönüş açısı | 13-13.8 m 42.65 - 45.28 ft. |
| Yaklaşım açısı | 16.4° |
| Kalkış açısı | 17.2° |
| rampa açısı | 11.7° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman CVT |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/65 R16; 215/60 R17; 235/50 R19 |
| Jant Boyutu | 6.5J x 16; 6.5J x 17; 7.5J x 19 |