
| От какъв тип е каросерията, Hycan A06? | Седан, 4 врати, 5 места |
|---|---|
| Колко може да измине изцяло на ток, 550A 63 kWh (184 Hp)? | 550 км 341.75 mi |
| Каква е консумацията на електричество, Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 12.5 кВтч/100 км. 20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 км/кВтч 5 mi/кВтч |
| Колко бърза е колата, 2022 A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 160 км/ч | 99.42 mph |
| Колко мощност има, Hycan A06 Седан 2022 550A 63 kWh (184 Hp)? | 184 кс, 225 Нм 165.95 lb.-ft. |
| Какво е задвижването, Hycan A06 Седан 2022 550A 63 kWh (184 Hp)? | Предно задвижване. BEV (Електрически автомобил). Един електрически мотор задвижва предните колела. |
| Каква е дължината на превозното средство, 2022 Hycan A06 Седан? | 4965 мм 195.47 in. |
| Колко широка е колата, 2022 Hycan A06 Седан? | 1920 мм 75.59 in. |
| Колко тежи автомобилът, 2022 Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 1690 кг 3725.81 lbs. |
| Каква е максималната допустима маса, 2022 Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 2090 кг 4607.66 lbs. |
| Какъв е обемът на багажника, 2022 Hycan A06 Седан? | 413 л 14.58 cu. ft. |
| Колко предавки има кутията, Какъв тип е скоростната кутия, 2022 Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 1, автоматична скоростна кутия |
| Марка | Hycan |
|---|---|
| Модел | A06 |
| Генерация | A06 |
| Модификация (Двигател) | 550A 63 kWh (184 кс) |
| Начало на производство | Декември, 2022 г |
| Край на производство | 2025 г |
| Архитектура на силовия агрегат | BEV (Електрически автомобил) |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой места | 5 |
| Брой врати | 4 |
| Тип гориво | Електричество |
|---|---|
| Максимална скорост | 160 км/ч 99.42 mph |
| Съотношение тегло/мощност | 9.2 кг/кс, 108.9 кс/тон |
| Съотношение тегло/въртящ момент | 7.5 кг/Нм, 133.1 Нм/тон |
| Брутен капацитет на батерията | 63 кВтч |
|---|---|
| Технология на батерията | Литиево-никелово манганово-кобалтово оксидна (Li-NMC) |
| Местоположение на батерията | Под пода |
| Електрически пробег (CLTC) | 550 км 341.75 mi |
| Среден разход на електрическа енергия (CLTC) | 12.5 кВтч/100 км.
20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 км/кВтч 5 mi/кВтч |
| Портове за зареждане | Влезте, за да видите. |
| Електродвигател 1 | |
| Мощност на ел. двигател | 184 кс |
| Въртящ момент на електрическия двигател | 225 Нм 165.95 lb.-ft. |
| Модел/код на електродвигателя | TZ180XS116 |
| Местоположение на електродвигателя | Предна ос, напречно |
| Тип електродвигател | Синхронен |
| Системна мощност | 184 кс |
| Въртящ момент на системата | 225 Нм 165.95 lb.-ft. |
| Собствена маса | 1690 кг 3725.81 lbs. |
|---|---|
| Допустима маса | 2090 кг 4607.66 lbs. |
| Максимална товароносимост | 400 кг 881.85 lbs. |
| Минимален обем на багажника | 413 л 14.58 cu. ft. |
| Дължина | 4965 мм 195.47 in. |
|---|---|
| Широчина | 1920 мм 75.59 in. |
| Височина | 1520 мм 59.84 in. |
| Колесна база | 2850 мм 112.2 in. |
| Предна следа | 1640 мм 64.57 in. |
| Задна следа | 1640 мм 64.57 in. |
| Коефициент на челно съпротивление (Cd) | 0.217 |
| Преден ъгъл на проходимост | 12° |
| Заден ъгъл на проходимост | 16° |
| Архитектура на задвижването | Един електрически мотор задвижва предните колела. |
|---|---|
| Задвижване | Предно задвижване |
| Брой предавки и вид скоростна кутия | 1 предавки, автоматична скоростна кутия |
| Предно окачване | Независимо тип McPherson с винтова пружина и напречен стабилизатор |
| Задно окачване | Независимо многораменно пружинно окачване със стабилизатор |
| Предни спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни спирачки | Дискови |
| Подпомагащи системи | ABS (Антиблокираща спирачна система) |
| Тип управление | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Усилвател на волана | Електроусилвател |
| Размери на гумите | 245/45 R18 |
| Размери на джантите | 18 |