
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Hycan A06? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Ile może przejechać wyłącznie na energii elektrycznej, 550A 63 kWh (184 Hp)? | 550 km 341.75 mi |
| Jakie jest zużycie energii elektrycznej, Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 12.5 kWh/100 km 20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 km/kWh 5 mi/kWh |
| Jak szybki jest pojazd, 2022 A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 160 km/h | 99.42 mph |
| Jaką ma moc silnik, Hycan A06 Sedan 2022 550A 63 kWh (184 Hp)? | 184 KM, 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Jaki jest układ napędowy, Hycan A06 Sedan 2022 550A 63 kWh (184 Hp)? | Napęd na przednie koła. BEV (Pojazd z napędem elektrycznym). Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2022 Hycan A06 Sedan ? | 4965 mm 195.47 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2022 Hycan A06 Sedan ? | 1920 mm 75.59 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2022 Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 1690 kg 3725.81 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2022 Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 2090 kg 4607.66 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2022 Hycan A06 Sedan ? | 413 l 14.58 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2022 Hycan A06 550A 63 kWh (184 Hp)? | 1, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Hycan |
|---|---|
| Model | A06 |
| Generacja | A06 |
| Modyfikacja (Silnik) | 550A 63 kWh (184 KM) |
| Początek produkcji | Grudzień, 2022 r |
| Koniec produkcji | 2025 r |
| Architektura agregatu | BEV (Pojazd z napędem elektrycznym) |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Typ paliwa | elektryczność |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 160 km/h 99.42 mph |
| Stosunek masy do mocy | 9.2 kg/KM, 108.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.5 kg/Nm, 133.1 Nm/tonę |
| Pojemność brutto akumulatora | 63 kWh |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-niklowy manganowo-kobaltowy (Li-NMC) |
| Lokalizacja baterii | Pod podłogą |
| Zasięg elektryczny (CLTC) | 550 km 341.75 mi |
| Średnie zużycie energii (CLTC) | 12.5 kWh/100 km
20.12 kWh/100 mi 168 MPGe 8 km/kWh 5 mi/kWh |
| Porty ładowania | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Silnik elektryczny 1 | |
| Moc maksymalna Silnik elektryczny | 184 KM |
| Moment obrotowy Silnik elektryczny | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Model/kod silnika elektrycznego | TZ180XS116 |
| Lokalizacja silnika elektrycznego | Oś przednia, poprzecznie |
| Typ silnika elektrycznego | Synchroniczny |
| Moc systemu | 184 KM |
| Moment obrotowy systemu | 225 Nm 165.95 lb.-ft. |
| Masa własna | 1690 kg 3725.81 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2090 kg 4607.66 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 400 kg 881.85 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 413 l 14.58 cu. ft. |
| Długość | 4965 mm 195.47 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1920 mm 75.59 in. |
| Wysokość | 1520 mm 59.84 in. |
| Rozstaw osi | 2850 mm 112.2 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1640 mm 64.57 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1640 mm 64.57 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.217 |
| Kąt natarcia | 12° |
| Kąt zejścia | 16° |
| Architektura układu napędowego | Jeden silnik elektryczny napędza przednie koła. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 1 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 245/45 R18 |
| Rozmiar felg | 18 |