
| Karoser tipi nedir, Voyah Taishan? | SUV, 5 Kapı, 6 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Voyah Taishan 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 6.9 Lt/100 km 34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 350 km 217.48 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Voyah Taishan 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 22.3 kWh/100 km 35.89 kWh/100 mi 94 MPGe 4.5 km/kWh 2.8 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2025 Taishan 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 5.5 saniye 0-60 mph: 5.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Voyah Taishan SUV 2025 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 666 bg, 925 Nm 682.24 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Voyah Taishan SUV 2025 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 Lt 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Voyah 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Voyah Taishan SUV 2025 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Voyah Taishan SUV? | 5230 mm 205.91 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Voyah Taishan SUV? | 2025 mm 79.72 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2025 Voyah Taishan 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2852 Kg 6287.58 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Voyah Taishan 1.5T (666 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, otomatik şanzıman |
| Marka | Voyah |
|---|---|
| Model | Taishan |
| Nesil | Taishan |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (666 bg) Plug-in Hybrid 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | Eylül, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 6 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Ortalama yakıt tüketimi (WLTC) | 6.9 Lt/100 km
34.1 US mpg 40.9 UK mpg 14.5 km/Lt |
|---|---|
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.2 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 4.3 Kg/bg, 233.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.1 Kg/Nm, 324.3 Nm/ton |
| Brüt batarya kapasitesi | 65 kWh |
|---|---|
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikli menzil (CLTC) | 350 km 217.48 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 22.3 kWh/100 km
35.89 kWh/100 mi 94 MPGe 4.5 km/kWh 2.8 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 313 bg |
| Elektrikli motor torku | 395 Nm 291.34 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 666 bg |
| Sistem tork | 925 Nm 682.24 lb.-ft. |
| Güç | 150 bg |
|---|---|
| Litre başına güç | 100.2 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DFMC15TE3 |
| Motor hacmi | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Ağırlık | 2852 Kg 6287.58 lbs. |
|---|---|
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Uzunluk | 5230 mm 205.91 in. |
|---|---|
| Genişlik | 2025 mm 79.72 in. |
| Yükseklik | 1817 mm 71.54 in. |
| Dingil Mesafesi | 3120 mm 122.83 in. |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
|---|---|
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) 4 döner tekerlek (arka döner tekerlek) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 275/45 R22 |
| Jant Boyutu | 22 |