
| Karoser tipi nedir, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.3 Lt/100 km 180.9 US mpg 217.3 UK mpg 76.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery Tiggo 9 CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 35 g/km CO2 |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 90 km 55.92 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 15.6 kWh/100 km 25.11 kWh/100 mi 134 MPGe 6.4 km/kWh 4 mi/kWh |
| Motor gücü ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2026 CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 306 bg, 450 Nm 331.9 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2026 CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Chery CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2026 CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | Önden çekiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 4800 mm 188.98 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 1930 mm 75.98 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1985 Kg 4376.18 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 2680 Kg 5908.39 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 Lt 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (306 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 3, otomatik şanzıman DHT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Tiggo 9 |
| Nesil | Tiggo 9 (Global version) |
| Modifikasyonu (Motor) | CSH 1.5T (306 bg) Plug-in Hybrid DHT |
| Üretim başlangıç yılı | Ocak, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 1.3 Lt/100 km
180.9 US mpg 217.3 UK mpg 76.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 35 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Ağırlık/güç oranı | 6.5 Kg/bg, 154.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.4 Kg/Nm, 226.7 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 19 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC) | 90 km 55.92 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (NEDC) | 15.6 kWh/100 km
25.11 kWh/100 mi 134 MPGe 6.4 km/kWh 4 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 102 bg |
| Elektrikli motor torku | 170 Nm 125.39 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 122 bg |
| Elektrikli motor torku | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 306 bg |
| Sistem tork | 450 Nm 331.9 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 143 bg |
| Litre başına güç | 95.4 bg/Lt |
| Tork | 215 Nm 158.58 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1985 Kg 4376.18 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2680 Kg 5908.39 lbs. |
| Azami yük | 695 Kg 1532.21 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 448 Lt 15.82 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2065 Lt 72.92 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 70 Lt 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4800 mm 188.98 in. |
| Genişlik | 1930 mm 75.98 in. |
| Yükseklik | 1730 mm 68.11 in. |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm 108.27 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, otomatik şanzıman DHT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R19 |
| Jant Boyutu | 19 |