
| Karoser tipi nedir, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.4 Lt/100 km 168 US mpg 201.8 UK mpg 71.4 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery Tiggo 9 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 32 g/km CO2 |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 170 km 105.63 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 19 kWh/100 km 30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Motor gücü ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2026 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 428 bg, 580 Nm 427.79 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2026 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 Chery CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2026 CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 4800 mm 188.98 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 1930 mm 75.98 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 2220 Kg 4894.26 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 2886 Kg 6362.54 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 Lt 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (428 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 3, otomatik şanzıman DHT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Tiggo 9 |
| Nesil | Tiggo 9 (Global version) |
| Modifikasyonu (Motor) | CSH 1.5T (428 bg) Plug-in Hybrid AWD DHT |
| Üretim başlangıç yılı | Ocak, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 1.4 Lt/100 km
168 US mpg 201.8 UK mpg 71.4 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 32 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Ağırlık/güç oranı | 5.2 Kg/bg, 192.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.8 Kg/Nm, 261.3 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 34 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC) | 170 km 105.63 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (NEDC) | 19 kWh/100 km
30.58 kWh/100 mi 110 MPGe 5.3 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 102 bg |
| Elektrikli motor torku | 170 Nm 125.39 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 122 bg |
| Elektrikli motor torku | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 3 | |
| Elektrikli motor gücü | 238 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 428 bg |
| Sistem tork | 580 Nm 427.79 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 143 bg |
| Litre başına güç | 95.4 bg/Lt |
| Tork | 215 Nm 158.58 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2220 Kg 4894.26 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2886 Kg 6362.54 lbs. |
| Azami yük | 666 Kg 1468.28 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 448 Lt 15.82 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2065 Lt 72.92 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 70 Lt 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4800 mm 188.98 in. |
| Genişlik | 1930 mm 75.98 in. |
| Yükseklik | 1730 mm 68.11 in. |
| Dingil Mesafesi | 2750 mm 108.27 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, otomatik şanzıman DHT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |