
| Karoser tipi nedir, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery Tiggo 9 (Global version) 2.0 TGDI (254 Hp) AWD DCT? | 8.3 Lt/100 km 28.3 US mpg 34 UK mpg 12 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery Tiggo 9 2.0 TGDI (254 Hp) AWD DCT? | 197 g/km CO2 Euro 6b |
| Motor gücü ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2025 2.0 TGDI (254 Hp) AWD DCT? | 254 bg, 390 Nm 287.65 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2025 2.0 TGDI (254 Hp) AWD DCT? | 2.0 Lt 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Chery 2.0 TGDI (254 Hp) AWD DCT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2025 2.0 TGDI (254 Hp) AWD DCT? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. İYM ön tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler tahrik edilir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 4810 mm 189.37 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 1925 mm 75.79 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 Lt 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Chery Tiggo 9 (Global version) 2.0 TGDI (254 Hp) AWD DCT? | 7, otomatik şanzıman DCT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Tiggo 9 |
| Nesil | Tiggo 9 (Global version) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0 TGDI (254 bg) AWD DCT |
| Üretim başlangıç yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 8.3 Lt/100 km
28.3 US mpg 34 UK mpg 12 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 197 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Emisyon Standardı | Euro 6b |
| Motor | |
| Güç | 254 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 127.1 bg/Lt |
| Tork | 390 Nm @ 1750-4000 dev/dak 287.65 lb.-ft. @ 1750-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SQRF4J20 |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 4.3 Lt 4.54 US qt | 3.78 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 448 Lt 15.82 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2065 Lt 72.92 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4810 mm 189.37 in. |
| Genişlik | 1925 mm 75.79 in. |
| Yükseklik | 1741 mm 68.54 in. |
| Dingil Mesafesi | 2800 mm 110.24 in. |
| Yerden yükseklik | 147 mm 5.79 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ön tekerlekleri kalıcı olarak tahrik eder ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile arka tekerlekler tahrik edilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman DCT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |