
| Karoser tipi nedir, Chery Tiggo 9 (Global version)? | SUV, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.4 Lt/100 km 168 US mpg 201.8 UK mpg 71.4 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery Tiggo 9 CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 33 g/km CO2 Euro 6b |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 160 km 99.42 mi |
| Motor gücü ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2025 CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 618 bg, 920 Nm 678.56 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery Tiggo 9 SUV 2025 CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2025 Chery CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery Tiggo 9 (Global version) SUV 2025 CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 4810 mm 189.37 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 1925 mm 75.79 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2025 Chery Tiggo 9 SUV? | 448 - 2065 Lt 15.82 - 72.92 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2025 Chery Tiggo 9 (Global version) CSH 1.5T (618 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 3, otomatik şanzıman DHT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Tiggo 9 |
| Nesil | Tiggo 9 (Global version) |
| Modifikasyonu (Motor) | CSH 1.5T (618 bg) Plug-in Hybrid AWD DHT |
| Üretim başlangıç yılı | 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 1.4 Lt/100 km
168 US mpg 201.8 UK mpg 71.4 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 33 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Emisyon Standardı | Euro 6b |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 34.4 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 160 km 99.42 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 102 bg |
| Elektrikli motor torku | 170 Nm 125.39 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 122 bg |
| Elektrikli motor torku | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 3 | |
| Elektrikli motor gücü | 238 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 618 bg |
| Sistem tork | 920 Nm 678.56 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5200 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 2500 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 2500 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 448 Lt 15.82 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2065 Lt 72.92 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 70 Lt 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4810 mm 189.37 in. |
| Genişlik | 1925 mm 75.79 in. |
| Yükseklik | 1741 mm 68.54 in. |
| Dingil Mesafesi | 2800 mm 110.24 in. |
| Yerden yükseklik | 147 mm 5.79 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, otomatik şanzıman DHT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |